Kalendorius
Rugpjūtis 2018
Pr A T K P Š S
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2018 m. II lyga Pietų zona

Įvarčiai

1.
Gudaitis, Matas
FM Ateitis (Vilnius) 15
2. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 7
3. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 7
4. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 7
5. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 6
6. Čibirka, Gintaras Sveikata (Kybartai) 6
7. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 6
8. Šliokaitis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 6
9. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 6
10. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 6
11. Česnavičius, Justas Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
12. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 5
13. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 5
14. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 5
15. Odincovas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
16. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 5
17. Beniušis, Ričardas Panerys (Vilnius) 4
18. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 4
19. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 4
20. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 4
21. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 4
22. Jameson Moles, Estanislao Guilermo Viltis (Vilnius) 4
23. Kasparavičius, Julius Sūduva B (Marijampolė) 4
24. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) 4
25. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
26. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 3
27. Bielickas, Tomas Panerys (Vilnius) 3
28. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 3
29. Juodkunaitis, Lukas BFA (Vilnius) 3
30. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 3
31. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
32. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 3
33. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
34. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 3
35. Raštutis, Ignas Šilas (Kazlų Rūda) 3
36. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 3
37. Bakmaz, Ante Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
38. Buinickij, Arsenij Panerys (Vilnius) 2
39. Butler, Benediktas Tomas BFA (Vilnius) 2
40. Dybal, Bruno Sūduva B (Marijampolė) 2
41. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
42. Heh, Kler Jonava B (Jonava) 2
43. Jankauskas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
44. Joskaudas, Arnas Jonava B (Jonava) 2
45. Lekeckas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 2
46. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
47. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
48. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
49. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
50. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 2
51. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 2
52. Paškevičius, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
53. Pečiulis, Artūras Sveikata (Kybartai) 2
54. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
55. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 2
56. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 2
57. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 2
58. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
59. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 2
60. Sivolovas, Saulius Jonava B (Jonava) 2
61. Spaltro, Elias Nevėžis B (Kėdainiai) 2
62. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
63. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 2
64. Vinckus, Deitonas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
65. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
66. Bartkus, Mantautas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
67. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 1
68. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 1
69. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 1
70. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 1
71. Bursuc, Andrei Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
72. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
73. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
74. Fedorovičius, Armandas FM Ateitis (Vilnius) 1
75. Hernandez, Luz Nevėžis B (Kėdainiai) 1
76. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 1
77. Jeon, Yongil Jonava B (Jonava) 1
78. Jodelis, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
79. Kalimavičius, Povilas Sveikata (Kybartai) 1
80. Kariniauskas, Aivaras DFK Dainava B (Alytus) 1
81. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 1
82. Kloniūnas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
83. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
84. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
85. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
86. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
87. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 1
88. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 1
89. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 1
90. Mitsui, Erik FM Ateitis (Vilnius) 1
91. Morkūnas, Dominykas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
92. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
93. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 1
94. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 1
95. Paulauskas, Arnas BFA (Vilnius) 1
96. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
97. Pupeikis, Karolis BFA (Vilnius) 1
98. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
99. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
100. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
101. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 1
102. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 1
103. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 1
104. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 1
105. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
106. Skamarakas, Karolis Sūduva B (Marijampolė) 1
107. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
108. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 1
109. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
110. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
111. Šašmurinas, Domantas Jonava B (Jonava) 1
112. Šerpytis, Kernius DFK Dainava B (Alytus) 1
113. Šulčius, Gediminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
114. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 1
115. Vasiliauskas, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
116. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 1
117. Veikutis, Audrius Panerys (Vilnius) 1
118. Veščiūnas, Laurynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
119. Vitkevičius, Eridanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
120. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 1
121. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 1
122. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
123. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 1
124. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 1


Geltonos kortelės

1. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) 6
2. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 5
3. Beivydas, Šarūnas FM Ateitis (Vilnius) 5
4. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 4
5. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) 4
6. Katilius, Lukas FM Ateitis (Vilnius) 4
7. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) 4
8. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 4
9. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 3
10. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
11. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 3
12. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 3
13. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 3
14. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
15. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 3
16. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 3
17. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
18. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
19. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 3
20. Dubavičius, Edvinas Viltis (Vilnius) 3
21. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 3
22. Kvietkauskas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 3
23. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 2
24. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
25. Stankevičius, Aleksandras Viltis (Vilnius) 2
26. Rutkauskas, Lukas Tera (Vilnius) 2
27. Statkevičius, Tomas Panerys (Vilnius) 2
28. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 2
29. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 2
30. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 2
31. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
32. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 2
33. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 2
34. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 2
35. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
36. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 2
37. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
38. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) 2
39. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 2
40. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 2
41. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 2
42. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 2
43. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 2
44. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
45. Autukas, Liutauras Jonava B (Jonava) 2
46. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 2
47. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
48. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
49. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
50. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
51. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
52. Lašinskas, Edvinas FM Ateitis (Vilnius) 2
53. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 2
54. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 2
55. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
56. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
57. Rakašius, Tomas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
58. Ryckis, Dominykas Sveikata (Kybartai) 1
59. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 1
60. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 1
61. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
62. Regelskis, Evaldas Jonava B (Jonava) 1
63. Razumov, Vadim BFA (Vilnius) 1
64. Nainys, Nojus Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
65. Neimantas, Nojus BFA (Vilnius) 1
66. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
67. Muračiovas, Ignas FM Ateitis (Vilnius) 1
68. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
69. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
70. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 1
71. Piizzi, Ezequiel Nevėžis B (Kėdainiai) 1
72. Petrėnas, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
73. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 1
74. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
75. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
76. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 1
77. Zagurskas, Aivaras Sūduva B (Marijampolė) 1
78. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
79. Vieraitis, Gytis Sveikata (Kybartai) 1
80. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
81. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
82. Mirijauskas, Deivydas DFK Dainava B (Alytus) 1
83. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 1
84. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 1
85. Velička, Antanas Tera (Vilnius) 1
86. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 1
87. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
88. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 1
89. Siaurusaitis, Ignas Sveikata (Kybartai) 1
90. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 1
91. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
92. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
93. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 1
94. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
95. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
96. Galeckas, Emilis Sūduva B (Marijampolė) 1
97. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 1
98. Fiodorovas, Pavelas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
99. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
100. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) 1
101. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 1
102. Hurtado, Alejandro Nevėžis B (Kėdainiai) 1
103. Jeremejev, Jurij Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
104. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 1
105. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 1
106. Dargis, Klaidas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
107. Dabrila, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
108. Barauskas, Žygimantas Panerys (Vilnius) 1
109. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 1
110. Apitionokas, Daimonas BFA (Vilnius) 1
111. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 1
112. Bindokas, Egidijus Šilas (Kazlų Rūda) 1
113. Čekanavičius, Arnetas Jonava B (Jonava) 1
114. Chudinskis, Marjan Panerys (Vilnius) 1
115. Chmieliauskas, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 1
116. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 1
117. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 1
118. Levonauskas, Arnas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
119. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 1
120. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
121. Liaudanskis, Danielius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
122. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 1
123. Meškinis, Aivaras Panerys (Vilnius) 1
124. Marčiukaitis, Alanas DFK Dainava B (Alytus) 1
125. Marcinkevičius, Lukas DFK Dainava B (Alytus) 1
126. Kuconis, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 1
127. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
128. Kliukoitis, Ruslanas Tera (Vilnius) 1
129. Kibirkštis, Julius BFA (Vilnius) 1
130. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
131. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
132. Koike, Yudai DFK Dainava B (Alytus) 1
133. Krakauskas, Tomas Sveikata (Kybartai) 1
134. Kovger, Deividas BFA (Vilnius) 1
135. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 1
136. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1


Raudonos kortelės

1. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 2
2. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 2
3. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
4. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
5. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 1
6. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
7. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 1
8. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 1
9. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 1
10. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
11. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
12. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
13. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 1
14. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1


Nuobaudos

1. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
2. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 10 rungtynių)
3. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 6 rungtynių)
4. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
5. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
6. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
7. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 8 rungtynių)
8. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
9. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
10. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
11. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 6 rungtynių)
12. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
13. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
14. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 3 rungtynių)
15. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Šilas 11 10 1 0 +27 31
Sveikata 12 9 1 2 +20 28
FM Ateitis 12 8 1 3 +16 25
Hegelmann Litauen 10 6 2 2 +13 20
Panerys 8 6 0 2 +6 18
Viltis 10 5 3 2 +7 18
Nevėžis B 11 5 0 6 -2 15
Sūduva B 13 5 0 8 -2 15
Kauno Žalgiris B 12 3 2 7 -17 11
Jonava B 10 2 3 5 -9 9
DFK Dainava B 11 2 1 8 -8 7
BFA 11 2 1 8 -29 7
Tera 13 1 1 11 -22 4
Kėdainiai 6 3 2 1 +13 11
Lietava 4 2 1 1 +3 7
Hegelmann Litauen B 6 2 1 3 -6 7
Prienai 4 1 0 3 -10 3
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt