Kalendorius
Liepa 2017
Pr A T K P Š S
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2017 m. III lyga

Įvarčiai

1.
Juška, Gvidas
Lietava (Jonava) 18
2. Čepkauskas, Saulius Prienai (Prienai) 9
3. Giedraitis, Paulius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 6
4. Katasanovas, Vytautas FK Kaunas (Kaunas) 6
5. Česnovičius, Valentinas Lietava (Jonava) 5
6. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 5
7. Armonas, Artūras Parabelis (Kaunas) 4
8. Ratkevičius, Robertas Prienai (Prienai) 4
9. Arlauskas, Deividas Garliava (Kauno rajonas) 3
10. Jasiūnas, Egidijus FK Kaunas (Kaunas) 3
11. Kvedaravičius, Paulius Lietava (Jonava) 3
12. Listov, Artur Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
13. Petrošius, Osvaldas Kėdainiai (Kėdainiai) 3
14. Prieskenis, Ignas FK Kaunas (Kaunas) 3
15. Puskepalis, Andrius Parabelis (Kaunas) 3
16. Ramonas, Albertas Lietava (Jonava) 3
17. Skorupskas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 3
18. Statkevičius, Audrius FK Kaunas (Kaunas) 3
19. Šumauskas, Dainius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
20. Varanauskas, Mantas FK Kaunas (Kaunas) 3
21. Dirda, Saulius FK Kaunas (Kaunas) 2
22. Jermakovas, Lukas Kėdainiai (Kėdainiai) 2
23. Karčiauskas, Mantas Prienai (Prienai) 2
24. Katasanovas, Vidmantas FK Kaunas (Kaunas) 2
25. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 2
26. Kudirka, Benas Garliava (Kauno rajonas) 2
27. Kulakauskas, Deividas FK Kaunas (Kaunas) 2
28. Linkevičius, Kasparas Garliava (Kauno rajonas) 2
29. Makštutis, Marijus Prienai (Prienai) 2
30. Malinauskas, Skirmantas Lietava (Jonava) 2
31. Paulauskas, Deividas Kėdainiai (Kėdainiai) 2
32. Prieskenis, Marius FK Kaunas (Kaunas) 2
33. Ragožius, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
34. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
35. Šichranov, Denis Lietava (Jonava) 2
36. Špakauskas, Ignas Danspin (Raseiniai) 2
37. Vaitkus, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 2
38. Višinskas, Gediminas Garliava (Kauno rajonas) 2
39. Žagaras, Egidijus Danspin (Raseiniai) 2
40. Abarius, Valentinas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
41. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
42. Andriekus, Dominykas Lietava (Jonava) 1
43. Antonovas, Vitalijus FK Kaunas (Kaunas) 1
44. Arštikis, Ramūnas Danspin (Raseiniai) 1
45. Briedis, Rytis Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
46. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
47. Fiodorovas, Ruslanas Lietava (Jonava) 1
48. Gabulas, Modestas Lietava (Jonava) 1
49. Gargasas, Tautvydas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
50. Gėgžna, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 1
51. Iškauskas, Rimvydas Prienai (Prienai) 1
52. Ivanickij, Dmitrij Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
53. Jonyka, Tomas Prienai (Prienai) 1
54. Juknevičius, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
55. Kalenda, Vainius Danspin (Raseiniai) 1
56. Karpūška, Paulius Prienai (Prienai) 1
57. Keliauskas, Ignas Lietava (Jonava) 1
58. Kinderis, Edvinas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
59. Kvalkauskas, Algirdas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
60. Lukauskas, Mindaugas FK Kaunas (Kaunas) 1
61. Mirzoev, Elgiz Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
62. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
63. Montvilas, Ugnius Garliava (Kauno rajonas) 1
64. Nazarko, Ruslanas Lietava (Jonava) 1
65. Paulikas, Tadas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
66. Pinskis, Marius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
67. Poškus, Lukas Garliava (Kauno rajonas) 1
68. Ribikauskas, Joris Garliava (Kauno rajonas) 1
69. Sangeetman, Shrestha Prienai (Prienai) 1
70. Stepanavičius, Evaldas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
71. Stirbys, Martynas Lietava (Jonava) 1
72. Šabasevičius, Virmantas Prienai (Prienai) 1
73. Šalaševičius, Gytis Danspin (Raseiniai) 1
74. Ševčenko, Renaldas FK Kaunas (Kaunas) 1
75. Urbelionis, Darius Prienai (Prienai) 1
76. Vaičiūnas, Gintautas Garliava (Kauno rajonas) 1
77. Vilkelis, Ignas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
78. Žukauskas, Dalius Parabelis (Kaunas) 1


Geltonos kortelės

1. Stirbys, Martynas Lietava (Jonava) 4
2. Petraška, Andrius Garliava (Kauno rajonas) 3
3. Meilis, Andrius Danspin (Raseiniai) 3
4. Gabulas, Modestas Lietava (Jonava) 3
5. Skorupskas, Andrius Lietava (Jonava) 2
6. Stančius, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 2
7. Judeikis, Valdas Danspin (Raseiniai) 2
8. Jonyka, Tomas Prienai (Prienai) 2
9. Antonovas, Vitalijus FK Kaunas (Kaunas) 2
10. Dirda, Saulius FK Kaunas (Kaunas) 2
11. Sabaliauskas, Ernestas Prienai (Prienai) 1
12. Sangeetman, Shrestha Prienai (Prienai) 1
13. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
14. Simonaitis, Tadas Prienai (Prienai) 1
15. Savukynas, Simoras Garliava (Kauno rajonas) 1
16. Paulauskas, Deividas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
17. Skorupskas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
18. Paulikas, Tadas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
19. Radavičius, Aurimas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
20. Ribikauskas, Joris Garliava (Kauno rajonas) 1
21. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 1
22. Šiaučiūnas, Egidijus Garliava (Kauno rajonas) 1
23. Varanauskas, Mantas FK Kaunas (Kaunas) 1
24. Visockis, Laurynas FK Kaunas (Kaunas) 1
25. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
26. Žadavičius, Eimantas Garliava (Kauno rajonas) 1
27. Vaitkus, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
28. Vaitkevičius, Martas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
29. Šadbaras, Donatas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
30. Šaltis, Povilas Prienai (Prienai) 1
31. Ševčenko, Renaldas FK Kaunas (Kaunas) 1
32. Pangonis, Lukas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
33. Stankus, Vilmantas Parabelis (Kaunas) 1
34. Kudirka, Benas Garliava (Kauno rajonas) 1
35. Folkis, Erikas FK Kaunas (Kaunas) 1
36. Garčinskas, Darius Parabelis (Kaunas) 1
37. Gėgžna, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 1
38. Grišūnas, Andrius Parabelis (Kaunas) 1
39. Činikas, Šarūnas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
40. Česnovičius, Valentinas Lietava (Jonava) 1
41. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
42. Bagdonas, Liudas Prienai (Prienai) 1
43. Baravykas, Lukas Parabelis (Kaunas) 1
44. Celiešius, Vaidas Prienai (Prienai) 1
45. Jacenko, Aleksandr Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
46. Jasiūnas, Egidijus FK Kaunas (Kaunas) 1
47. Laukevičius, Matas Garliava (Kauno rajonas) 1
48. Lukša, Domantas Danspin (Raseiniai) 1
49. Makauskas, Tomas Lietava (Jonava) 1
50. Malinauskas, Skirmantas Lietava (Jonava) 1
51. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
52. Kinderis, Edvinas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
53. Jodenis, Donatas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
54. Juknevičius, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
55. Katasanovas, Vidmantas FK Kaunas (Kaunas) 1
56. Nazarko, Ruslanas Lietava (Jonava) 1


Raudonos kortelės

1. Karčiauskas, Mantas Prienai (Prienai) 1
2. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
3. Mekionis, Donatas Prienai (Prienai) 1
4. Shirzad, Kosha Garliava (Kauno rajonas) 1
5. Želvys, Šarūnas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1


Nuobaudos

1. Shirzad, Kosha Garliava (Kauno rajonas) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 2 rungtynių)
2. Mekionis, Donatas Prienai (Prienai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
3. Želvys, Šarūnas Hegelmann Litauen B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 3 rungtynių)
4. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
5. Karčiauskas, Mantas Prienai (Prienai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
6. Stirbys, Martynas Lietava (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Kauno Žalgiris B 7 5 2 0 +21 17
Panerys 6 5 1 0 +18 16
NFA 6 5 0 1 +15 15
Hegelmann Litauen 9 4 1 4 -2 13
Sveikata 8 3 3 2 -2 12
Sūduva B 6 2 3 1 +6 9
Viltis 8 2 1 5 -10 7
Šilas 8 1 1 6 -25 4
Jonava B 6 0 3 3 -6 3
Tera 8 0 3 5 -15 3
FK Kaunas 6 6 0 0 +23 18
Lietava 7 6 0 1 +32 18
Prienai 7 4 1 2 +8 13
Kėdainiai 7 3 0 4 +1 9
Hegelmann Litauen B 5 2 1 2 +9 7
Nevėžis B 2 2 0 0 +6 6
Garliava 7 2 0 5 -3 6
Danspin 7 2 0 5 -15 6
Parabelis 8 0 0 8 -61 0
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt