Kalendorius
Lapkritis 2017
Pr A T K P Š S
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2017 m. III lyga

Įvarčiai

1.
Juška, Gvidas
Lietava (Jonava) 27
2. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 25
3. Čepkauskas, Saulius Prienai (Prienai) 16
4. Giedraitis, Paulius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 16
5. Katasanovas, Vytautas FK Kaunas (Kaunas) 12
6. Listov, Artur Hegelmann Litauen B (Kaunas) 10
7. Prieskenis, Ignas FK Kaunas (Kaunas) 10
8. Kugys, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 9
9. Skorupskas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 9
10. Giedraitis, Vilius Nevėžis B (Kėdainiai) 8
11. Karlauskas, Deividas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 8
12. Ramonas, Albertas Lietava (Jonava) 8
13. Armonas, Artūras Parabelis (Kaunas) 7
14. Katasanovas, Vidmantas FK Kaunas (Kaunas) 7
15. Paulauskas, Deividas Kėdainiai (Kėdainiai) 7
16. Jasiūnas, Egidijus FK Kaunas (Kaunas) 6
17. Karčiauskas, Mantas Prienai (Prienai) 6
18. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 6
19. Statkevičius, Audrius FK Kaunas (Kaunas) 6
20. Vikanis, Dominykas Lietava (Jonava) 6
21. Česnovičius, Valentinas Lietava (Jonava) 5
22. Ivanickij, Dmitrij Hegelmann Litauen B (Kaunas) 5
23. Lipnevičius, Rimvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 5
24. Miliūnas, Ignas Garliava (Kauno rajonas) 5
25. Petrošius, Osvaldas Kėdainiai (Kėdainiai) 5
26. Špakauskas, Ignas Danspin (Raseiniai) 5
27. Alekna, Andrius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 4
28. Antonovas, Vitalijus FK Kaunas (Kaunas) 4
29. Berednikovas, Lukas Kėdainiai (Kėdainiai) 4
30. Kvedaravičius, Paulius Lietava (Jonava) 4
31. Mikužis, Darius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 4
32. Puskepalis, Andrius Parabelis (Kaunas) 4
33. Ratkevičius, Robertas Prienai (Prienai) 4
34. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 4
35. Šichranov, Denis Lietava (Jonava) 4
36. Vasiliauskas, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 4
37. Višinskas, Gediminas Garliava (Kauno rajonas) 4
38. Arlauskas, Deividas Garliava (Kauno rajonas) 3
39. Arštikis, Ramūnas Danspin (Raseiniai) 3
40. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
41. Daunys, Rytis Prienai (Prienai) 3
42. Gėgžna, Aretas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
43. Gružas, Kostas Danspin (Raseiniai) 3
44. Iškauskas, Rimvydas Prienai (Prienai) 3
45. Jodenis, Donatas Kėdainiai (Kėdainiai) 3
46. Kudirka, Benas Garliava (Kauno rajonas) 3
47. Prieskenis, Marius FK Kaunas (Kaunas) 3
48. Ribikauskas, Joris Garliava (Kauno rajonas) 3
49. Skorupskas, Andrius Lietava (Jonava) 3
50. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
51. Šumauskas, Dainius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
52. Turauskas, Lukas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
53. Urbelionis, Darius Prienai (Prienai) 3
54. Vaitkus, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 3
55. Varanauskas, Mantas FK Kaunas (Kaunas) 3
56. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
57. Bolotov, Robertas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 2
58. Chernyakov, Vladyslav Nevėžis B (Kėdainiai) 2
59. Dirda, Saulius FK Kaunas (Kaunas) 2
60. Gabulas, Modestas Lietava (Jonava) 2
61. Gėgžna, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 2
62. Janonis, Gytis Lietava (Jonava) 2
63. Jermakovas, Lukas Kėdainiai (Kėdainiai) 2
64. Juknevičius, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 2
65. Karpūška, Paulius Prienai (Prienai) 2
66. Keliauskas, Ignas Lietava (Jonava) 2
67. Kulakauskas, Deividas FK Kaunas (Kaunas) 2
68. Linkevičius, Kasparas Garliava (Kauno rajonas) 2
69. Lipskis, Eligijus Danspin (Raseiniai) 2
70. Makauskas, Erikas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
71. Makštutis, Marijus Prienai (Prienai) 2
72. Malinauskas, Skirmantas Lietava (Jonava) 2
73. Mirzoev, Elgiz Hegelmann Litauen B (Kaunas) 2
74. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 2
75. Montvilas, Ugnius Garliava (Kauno rajonas) 2
76. Ragožius, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
77. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
78. Staškus, Deivydas Danspin (Raseiniai) 2
79. Stirbys, Martynas Lietava (Jonava) 2
80. Šalaševičius, Gytis Danspin (Raseiniai) 2
81. Ševčenko, Renaldas FK Kaunas (Kaunas) 2
82. Velykis, Danielius Nevėžis B (Kėdainiai) 2
83. Vitkevičius, Eridanas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
84. Žagaras, Egidijus Danspin (Raseiniai) 2
85. Abarius, Valentinas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
86. Adomaitis, Vakaris Nevėžis B (Kėdainiai) 1
87. Adomėnas, Andrius Parabelis (Kaunas) 1
88. Andriekus, Dominykas Lietava (Jonava) 1
89. Balnanosis, Renatas Prienai (Prienai) 1
90. Bendinskas, Donatas Prienai (Prienai) 1
91. Briedis, Rytis Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
92. Fedorčak, Ernestas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
93. Fiodorovas, Ruslanas Lietava (Jonava) 1
94. Gargasas, Tautvydas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
95. Gražys, Karolis Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
96. Gražys, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
97. Gudavičius, Likas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
98. Jacenko, Aleksej Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
99. Jankauskas, Gytis Garliava (Kauno rajonas) 1
100. Jonyka, Tomas Prienai (Prienai) 1
101. Juodsnukis, Dovydas Prienai (Prienai) 1
102. Kalenda, Vainius Danspin (Raseiniai) 1
103. Kavaliauskas, Laurynas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
104. Kaziūnas, Gvidas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
105. Kinderis, Edvinas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
106. Korsakas, Linas Lietava (Jonava) 1
107. Kvalkauskas, Algirdas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
108. Lukauskas, Mindaugas FK Kaunas (Kaunas) 1
109. Lukoševičius, Audrius Nevėžis B (Kėdainiai) 1
110. Maciulevičius, Darius Prienai (Prienai) 1
111. Nazarko, Ruslanas Lietava (Jonava) 1
112. Paulikas, Tadas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
113. Pinskis, Marius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
114. Poškus, Lukas Garliava (Kauno rajonas) 1
115. Pukys, Edmundas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
116. Rudzevičius, Rolandas FK Kaunas (Kaunas) 1
117. Sanajevas, Andrius Prienai (Prienai) 1
118. Sangeetman, Shrestha Prienai (Prienai) 1
119. Savukynas, Simoras Garliava (Kauno rajonas) 1
120. Sevilla Sevilla, Juan Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
121. Simonaitis, Tadas Prienai (Prienai) 1
122. Stankus, Vilmantas Parabelis (Kaunas) 1
123. Statkus, Renatas Danspin (Raseiniai) 1
124. Stepanavičius, Evaldas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
125. Stražauskas, Dainius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
126. Šabasevičius, Virmantas Prienai (Prienai) 1
127. Šiaučiūnas, Egidijus Garliava (Kauno rajonas) 1
128. Šulčius, Gediminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
129. Tamulis, Marius FK Kaunas (Kaunas) 1
130. Tumėnas, Žymantas Lietava (Jonava) 1
131. Užpalevičius, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 1
132. Vaičiūnas, Gintautas Garliava (Kauno rajonas) 1
133. Vansevičius, Almantas Lietava (Jonava) 1
134. Vilkelis, Ignas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
135. Visockis, Laurynas FK Kaunas (Kaunas) 1
136. Vizbaras, Paulius Lietava (Jonava) 1
137. Žarskis, Vilius Parabelis (Kaunas) 1
138. Žukauskas, Dalius Parabelis (Kaunas) 1


Geltonos kortelės

1. Petraška, Andrius Garliava (Kauno rajonas) 5
2. Stirbys, Martynas Lietava (Jonava) 4
3. Katasanovas, Vidmantas FK Kaunas (Kaunas) 4
4. Šadbaras, Donatas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 4
5. Juodis, Nerijus FK Kaunas (Kaunas) 4
6. Dirda, Saulius FK Kaunas (Kaunas) 4
7. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
8. Stankus, Vilmantas Parabelis (Kaunas) 3
9. Šiaučiūnas, Egidijus Garliava (Kauno rajonas) 3
10. Visockis, Laurynas FK Kaunas (Kaunas) 3
11. Skorupskas, Andrius Lietava (Jonava) 3
12. Turauskas, Lukas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
13. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 3
14. Gabulas, Modestas Lietava (Jonava) 3
15. Antonovas, Vitalijus FK Kaunas (Kaunas) 3
16. Giedraitis, Paulius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 3
17. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
18. Meilis, Andrius Danspin (Raseiniai) 3
19. Kudirka, Benas Garliava (Kauno rajonas) 3
20. Judeikis, Valdas Danspin (Raseiniai) 3
21. Pabalys, Kasparas Garliava (Kauno rajonas) 2
22. Mikužis, Darius Hegelmann Litauen B (Kaunas) 2
23. Petrošius, Osvaldas Kėdainiai (Kėdainiai) 2
24. Montvilas, Ugnius Garliava (Kauno rajonas) 2
25. Širvinskas, Nojus Nevėžis B (Kėdainiai) 2
26. Lipnevičius, Rimvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
27. Vaitkevičius, Martas Kėdainiai (Kėdainiai) 2
28. Stančius, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 2
29. Stankevičius, Martynas Lietava (Jonava) 2
30. Briedis, Rytis Hegelmann Litauen B (Kaunas) 2
31. Artiuškinas, Rokas Danspin (Raseiniai) 2
32. Kugys, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
33. Fiodorovas, Ruslanas Lietava (Jonava) 2
34. Daunys, Rytis Prienai (Prienai) 2
35. Karlauskas, Deividas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 2
36. Gaižius, Remigijus Prienai (Prienai) 2
37. Kinderis, Edvinas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 2
38. Jonyka, Tomas Prienai (Prienai) 2
39. Sangeetman, Shrestha Prienai (Prienai) 1
40. Ribikauskas, Joris Garliava (Kauno rajonas) 1
41. Sabaliauskas, Ernestas Prienai (Prienai) 1
42. Simonaitis, Tadas Prienai (Prienai) 1
43. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
44. Regelskis, Darius Lietava (Jonava) 1
45. Savukynas, Simoras Garliava (Kauno rajonas) 1
46. Petraška, Audrius Parabelis (Kaunas) 1
47. Paulauskas, Deividas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
48. Pašukevičius, Egidijus Lietava (Jonava) 1
49. Papečkys, Tadas Lietava (Jonava) 1
50. Paulikas, Tadas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
51. Skorupskas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
52. Pukys, Edmundas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
53. Pinskis, Marius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
54. Radavičius, Aurimas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
55. Širvinskas, Eirimas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
56. Vitkevičius, Eridanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
57. Vasiliauskas, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
58. Varanauskas, Mantas FK Kaunas (Kaunas) 1
59. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
60. Žadavičius, Eimantas Garliava (Kauno rajonas) 1
61. Pangonis, Lukas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
62. Žagaras, Egidijus Danspin (Raseiniai) 1
63. Vansevičius, Almantas Lietava (Jonava) 1
64. Valkavičius, Tautvydas Danspin (Raseiniai) 1
65. Šaltis, Povilas Prienai (Prienai) 1
66. Šabasevičius, Virmantas Prienai (Prienai) 1
67. Ševčenko, Renaldas FK Kaunas (Kaunas) 1
68. Užpalevičius, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 1
69. Valkauskas, Nedas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
70. Vaitkus, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
71. Statkevičius, Audrius FK Kaunas (Kaunas) 1
72. Gružas, Tomas Danspin (Raseiniai) 1
73. Garčinskas, Darius Parabelis (Kaunas) 1
74. Folkis, Erikas FK Kaunas (Kaunas) 1
75. Eimutis, Laimonas Danspin (Raseiniai) 1
76. Gėgžna, Aivaras Kėdainiai (Kėdainiai) 1
77. Giedraitis, Vilius Nevėžis B (Kėdainiai) 1
78. Gusas, Martynas Prienai (Prienai) 1
79. Grišūnas, Andrius Parabelis (Kaunas) 1
80. Činikas, Šarūnas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
81. Česnovičius, Valentinas Lietava (Jonava) 1
82. Arštikis, Ramūnas Danspin (Raseiniai) 1
83. Armonas, Artūras Parabelis (Kaunas) 1
84. Bagdonas, Liudas Prienai (Prienai) 1
85. Baravykas, Lukas Parabelis (Kaunas) 1
86. Chernyakov, Vladyslav Nevėžis B (Kėdainiai) 1
87. Celiešius, Vaidas Prienai (Prienai) 1
88. Ivanickij, Dmitrij Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
89. Jacenko, Aleksandr Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
90. Makauskas, Tomas Lietava (Jonava) 1
91. Lukša, Domantas Danspin (Raseiniai) 1
92. Laukevičius, Matas Garliava (Kauno rajonas) 1
93. Malinauskas, Skirmantas Lietava (Jonava) 1
94. Miliūnas, Ignas Garliava (Kauno rajonas) 1
95. Mockus, Aurimas Lietava (Jonava) 1
96. Mirzoev, Elgiz Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
97. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
98. Katasanovas, Vytautas FK Kaunas (Kaunas) 1
99. Jasiūnas, Egidijus FK Kaunas (Kaunas) 1
100. Jacenko, Aleksej Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
101. Jodenis, Donatas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
102. Juknevičius, Martynas Kėdainiai (Kėdainiai) 1
103. Jurevičius, Vitalijus Kėdainiai (Kėdainiai) 1
104. Juodsnukis, Dovydas Prienai (Prienai) 1
105. Nazarko, Ruslanas Lietava (Jonava) 1


Raudonos kortelės

1. Karčiauskas, Mantas Prienai (Prienai) 2
2. Čepkauskas, Saulius Prienai (Prienai) 1
3. Ilevičius, Matas Garliava (Kauno rajonas) 1
4. Kalenda, Vainius Danspin (Raseiniai) 1
5. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) 1
6. Kvedaravičius, Paulius Lietava (Jonava) 1
7. Mekionis, Donatas Prienai (Prienai) 1
8. Mirzoev, Elgiz Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1
9. Shirzad, Kosha Garliava (Kauno rajonas) 1
10. Visockis, Laurynas FK Kaunas (Kaunas) 1
11. Želvys, Šarūnas Hegelmann Litauen B (Kaunas) 1


Nuobaudos

1. Karčiauskas, Mantas Prienai (Prienai) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
2. Shirzad, Kosha Garliava (Kauno rajonas) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 2 rungtynių)
3. Čepkauskas, Saulius Prienai (Prienai) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
4. Kvedaravičius, Paulius Lietava (Jonava) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
5. Šadbaras, Donatas Hegelmann Litauen B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 12 rungtynių)
6. Petraška, Andrius Garliava (Kauno rajonas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
7. Dirda, Saulius FK Kaunas (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
8. Kalenda, Vainius Danspin (Raseiniai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
9. Stirbys, Martynas Lietava (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
10. Juodis, Nerijus FK Kaunas (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
11. Visockis, Laurynas FK Kaunas (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 8 rungtynių)
12. Klimakovas, Andrius Kėdainiai (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
13. Mirzoev, Elgiz Hegelmann Litauen B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
14. Želvys, Šarūnas Hegelmann Litauen B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 3 rungtynių)
15. Mekionis, Donatas Prienai (Prienai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
16. Katasanovas, Vidmantas FK Kaunas (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
17. Ilevičius, Matas Garliava (Kauno rajonas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
NFA 17 15 1 1 +61 46
Panerys 18 12 3 3 +36 39
Kauno Žalgiris B 17 12 2 3 +32 38
Sveikata 18 9 3 6 +17 30
Sūduva B 18 9 3 6 +14 30
Hegelmann Litauen 18 7 2 9 -19 23
Viltis 18 6 2 10 -6 20
Jonava B 18 3 3 12 -45 12
Tera 18 2 4 12 -44 10
Šilas 18 2 1 15 -46 7
Nevėžis B 17 13 1 3 +51 40
Lietava 17 12 1 4 +52 37
FK Kaunas 16 11 0 5 +15 33
Hegelmann Litauen B 16 8 3 5 +31 27
Prienai 16 8 2 6 +15 26
Kėdainiai 16 8 2 6 +14 26
Garliava-SM 16 5 1 10 -15 16
Danspin 16 3 0 13 -60 9
Parabelis 16 0 0 16 -103 0
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt