Kalendorius
Kovas 2017
Pr A T K P Š S
27281 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

LFF III Lyga KAFF pirmenybės

Įvarčiai

1.
Gėgžna, Aivaras
FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 17
2. Statkevičius, Audrius FK "Galinta" (Kaunas) 12
3. Paulauskas, Deividas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 10
4. Dirda, Saulius FK "Galinta" (Kaunas) 6
5. Listov, Artur FK "Lygis B" (Kaunas) 6
6. Meilis, Andrius FK "Danspin" (Raseiniai) 6
7. Supronas, Jonas FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 6
8. Berednikovas, Lukas FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 5
9. Juknevičius, Martynas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 4
10. Klimakovas, Andrius FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 4
11. Alekna, Andrius FK "Lygis B" (Kaunas) 3
12. Snarskis, Nedas FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 3
13. Žiurauskas, Irmantas FK "Galinta" (Kaunas) 3
14. Antonovas, Vitalijus FK "Galinta" (Kaunas) 2
15. Artiuškinas, Rokas FK "Danspin" (Raseiniai) 2
16. Gružas, Kostas FK "Danspin" (Raseiniai) 2
17. Jermakovas, Lukas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 2
18. Karlauskas, Deividas FK "Lygis B" (Kaunas) 2
19. Katasanovas, Vidmantas FK "Galinta" (Kaunas) 2
20. Krakauskas, Tomas Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 2
21. Petraška, Audrius Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 2
22. Pričinas, Ervinas Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 2
23. Žilionis, Donatas Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 2
24. Abarius, Valentinas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
25. Abdrachmanovas, Šarūnas FK "Galinta" (Kaunas) 1
26. Adomaitis, Vakaris FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 1
27. Armonas, Artūras Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 1
28. Babenskas, Evaldas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
29. Baltrimavičius, Tauras FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 1
30. Briedis, Rytis FK "Lygis B" (Kaunas) 1
31. Česnaitis, Artūras FK "Lygis B" (Kaunas) 1
32. Folkis, Erikas FK "Galinta" (Kaunas) 1
33. Gailius, Marius FK "Danspin" (Raseiniai) 1
34. Gailius, Modestas FK "Danspin" (Raseiniai) 1
35. Grigalius, Lukas FK "Danspin" (Raseiniai) 1
36. Gurskis, Arnoldas Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 1
37. Juodis, Nerijus FK "Galinta" (Kaunas) 1
38. Katasanovas, Vytautas FK "Galinta" (Kaunas) 1
39. Lipskis, Eligijus FK "Danspin" (Raseiniai) 1
40. Matulevičius, Allbertas FK "Danspin" (Raseiniai) 1
41. Petrošius, Osvaldas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
42. Ruočkus, Ramūnas Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 1
43. Špakauskas, Ignas FK "Danspin" (Raseiniai) 1
44. Terleckis, Šarūnas FK "Galinta" (Kaunas) 1
45. Valkauskas, Nedas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
46. Zlatkus, Mindaugas FK "Lygis B" (Kaunas) 1


Geltonos kortelės

1. Marciulevičius, Gytis FK "Lygis B" (Kaunas) 3
2. Stančius, Aivaras FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 2
3. Krakauskas, Tomas Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 2
4. Briedis, Rytis FK "Lygis B" (Kaunas) 2
5. Karlauskas, Deividas FK "Lygis B" (Kaunas) 2
6. Mileris, Darius Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 1
7. Mockus, Aurimas FK "Lygis B" (Kaunas) 1
8. Meilis, Andrius FK "Danspin" (Raseiniai) 1
9. Kurčiauskas, Rimgaudas FK "Danspin" (Raseiniai) 1
10. Paulauskas, Deividas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
11. Masevičius, Mindaugas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
12. Rabikauskas, Valentas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
13. Šležys, Martynas FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 1
14. Vertelis, Saulius FK "Lygis B" (Kaunas) 1
15. Supronas, Jonas FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 1
16. Stakionis, Arnoldas FK "Lygis B" (Kaunas) 1
17. Petrošius, Osvaldas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
18. Klimakovas, Andrius FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
19. Petraška, Andrius FK "Galinta" (Kaunas) 1
20. Jacenko, Aleksej FK "Lygis B" (Kaunas) 1
21. Bainiaškinas, Andrius FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
22. Bartašiūnas, Dainius FK "Lygis B" (Kaunas) 1
23. Armonas, Artūras Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 1
24. Antonovas, Vitalijus FK "Galinta" (Kaunas) 1
25. Ananjev, Anton FK "Lygis B" (Kaunas) 1
26. Daniulevičius, Rolandas FK "Lygis B" (Kaunas) 1
27. Dirda, Saulius FK "Galinta" (Kaunas) 1
28. Jacenko, Aleksandr FK "Lygis B" (Kaunas) 1
29. Juodis, Nerijus FK "Galinta" (Kaunas) 1
30. Gražys, Karolis FK "Lygis B" (Kaunas) 1
31. Gėgžna, Aivaras FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
32. Gargasas, Tautvydas FK "Kėdainiai" (Kėdainiai) 1
33. Kavaliauskas, Laurynas FK "Lygis B" (Kaunas) 1


Raudonos kortelės

1. Paulikas, Tadas FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 1
2. Rukuiža, Karolis FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) 1
3. Ruočkus, Ramūnas Lietuvos Šaulių Sajunga (Kaunas) 1


Nuobaudos

1. Paulikas, Tadas FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
2. Rukuiža, Karolis FK "Nevėžis B" (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 3 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Stumbras B 16 14 0 2 +59 42
Sveikata 16 9 3 4 +26 30
FC-Sūduva B 16 9 1 6 -8 28
FA Dainava 16 8 0 8 +5 24
Lietava B 16 6 3 7 +20 21
Lygis 16 6 2 8 -14 20
Rūdupis 16 4 4 8 -24 16
Šilas 2 16 4 3 9 -17 15
DFK Dainava 2-SRC 16 2 4 10 -47 10
Lygis B 10 7 0 3 +14 21
Galinta 10 6 2 2 +30 20
Kėdainiai 10 6 2 2 +29 20
Danspin 10 4 1 5 -11 13
Nevėžis B 10 3 1 6 -5 10
LŠS 10 1 0 9 -57 3
Klevas 16 12 2 2 +26 38
Dainava 16 12 1 3 +42 37
Prelegentai 16 11 1 4 +31 34
Ekrano senjorai 16 9 2 5 +16 29
Virpstas 16 8 3 5 +9 27
Vienybė 16 6 0 10 -19 18
Sūduvis 16 4 1 11 -27 13
Nevėžis 16 3 1 12 -30 10
Tera 16 1 1 14 -48 4
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2016 kaff.lt info@kaff.lt