Kalendorius
Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2017 m. II Lyga Pietų zona

Įvarčiai

1.
Mickevičius, Ernestas
Kauno Žalgiris B (Kaunas) 8
2. Šešplaukis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 8
3. Pečiulis, Artūras Sveikata (Kybartai) 7
4. Alekna, Andrius Hegelmann Litauen (Kaunas) 6
5. Aukštuolis, Titas NFA (Kaunas) 6
6. Tamaliūnas, Aurimas Panerys (Vilnius) 6
7. Veikutis, Audrius Panerys (Vilnius) 5
8. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 4
9. Vasiliauskas, Martynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 4
10. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 4
11. Vitkus, Domantas NFA (Kaunas) 4
12. Zubauskas, Darius NFA (Kaunas) 4
13. Jakavičius, Lukas NFA (Kaunas) 3
14. Jakavičius, Benediktas Panerys (Vilnius) 3
15. Kažukolovas, Kipras NFA (Kaunas) 3
16. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 3
17. Navickas, Elvinas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
18. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 3
19. Urbšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
20. Utkus, Edgaras NFA (Kaunas) 3
21. Zingertas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 3
22. Dias da Silva, Nuno Miguel Tera (Vilnius) 2
23. Gavrilovas, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
24. Giedraitis, Paulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
25. Gudelis, Rokas Sveikata (Kybartai) 2
26. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 2
27. Jameson Moles, Estanislao Guillermo Viltis (Vilnius) 2
28. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
29. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
30. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
31. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
32. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 2
33. Raginis, Aurimas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
34. Ratkevičius, Robertas NFA (Kaunas) 2
35. Sendžikas, Lukas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
36. Trakšelis, Arnoldas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
37. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
38. Bičkovas, Mindaugas Sveikata (Kybartai) 1
39. Bolotov, Robertas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
40. Bružas, Arminas Sūduva B (Marijampolė) 1
41. Budreckas, Eimantas Panerys (Vilnius) 1
42. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
43. Čibirka, Gintaras Sveikata (Kybartai) 1
44. Dubickas, Augustas Sūduva B (Marijampolė) 1
45. Grinis, Egidijus Tera (Vilnius) 1
46. Gudelis, Rokas NFA (Kaunas) 1
47. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 1
48. Jankauskas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
49. Kardokas, Markas Sūduva B (Marijampolė) 1
50. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 1
51. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 1
52. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
53. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 1
54. Matulevičius, Giedrius Sūduva B (Marijampolė) 1
55. Olechnovič, Dariuš Viltis (Vilnius) 1
56. Pangonis, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
57. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
58. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 1
59. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
60. Radžius, Nerijus Panerys (Vilnius) 1
61. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 1
62. Sališius, Deividas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
63. Sivolovas, Saulius Jonava B (Jonava) 1
64. Stakutis, Vilius Jurgis Tera (Vilnius) 1
65. Statkevičius, Tomas Panerys (Vilnius) 1
66. Stonkus, Laurynas Jonava B (Jonava) 1
67. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
68. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 1
69. Turauskas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
70. Vareika, Matas NFA (Kaunas) 1
71. Vėževičius, Robertas Sūduva B (Marijampolė) 1
72. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 1
73. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1


Geltonos kortelės

1. Dias da Silva, Nuno Miguel Tera (Vilnius) 4
2. Šešplaukis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 3
3. Ignatavičius, Gintas Tera (Vilnius) 3
4. Stakutis, Vilius Jurgis Tera (Vilnius) 3
5. Šadbaras, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
6. Ramanauskas, Matas NFA (Kaunas) 3
7. Juozėnas, Vilius Tera (Vilnius) 3
8. Putrius, Domantas NFA (Kaunas) 2
9. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 2
10. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 2
11. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
12. Krakauskas, Tomas Sveikata (Kybartai) 2
13. Vitkauskas, Valdas Viltis (Vilnius) 2
14. Velička, Antanas Tera (Vilnius) 2
15. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
16. Navickas, Elvinas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
17. Chudinskis, Marjan Panerys (Vilnius) 2
18. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 2
19. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) 2
20. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 2
21. Giedraitis, Paulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
22. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 2
23. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
24. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 2
25. Pankevič, Edvinas Jonava B (Jonava) 1
26. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
27. Paškevičius, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
28. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 1
29. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 1
30. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 1
31. Mikalainis, Remigijus Sūduva B (Marijampolė) 1
32. Matulevičius, Giedrius Sūduva B (Marijampolė) 1
33. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
34. Meškinis, Aivaras Panerys (Vilnius) 1
35. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
36. Norkevičius, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 1
37. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 1
38. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 1
39. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
40. Utkus, Edgaras NFA (Kaunas) 1
41. Urbšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
42. Vasiljev, Sergej Tera (Vilnius) 1
43. Malinauskas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
44. Zubauskas, Darius NFA (Kaunas) 1
45. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
46. Turauskas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
47. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
48. Raulinaitis, Deividas NFA (Kaunas) 1
49. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
50. Sališius, Deividas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
51. Stundžia, Dominykas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
52. Šašmurinas, Domantas Jonava B (Jonava) 1
53. Raginis, Aurimas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
54. Jameson Moles, Estanislao Guillermo Viltis (Vilnius) 1
55. Gylys, Evaldas Viltis (Vilnius) 1
56. Gerdžiūnas, Mindaugas Šilas (Kazlų Rūda) 1
57. Gražiūnas, Tadas Panerys (Vilnius) 1
58. Grinis, Egidijus Tera (Vilnius) 1
59. Gudelis, Rokas Sveikata (Kybartai) 1
60. Gudelis, Rokas NFA (Kaunas) 1
61. Fiodorovas, Pavelas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
62. Dubickas, Donatas Šilas (Kazlų Rūda) 1
63. Bičkovas, Mindaugas Sveikata (Kybartai) 1
64. Alekna, Andrius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
65. Bindokas, Egidijus Šilas (Kazlų Rūda) 1
66. Bružas, Arminas Sūduva B (Marijampolė) 1
67. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
68. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 1
69. Jacenko, Aleksandr Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
70. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
71. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 1
72. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
73. Kvalkauskas, Algirdas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
74. Lapinskas, Martynas Jonava B (Jonava) 1
75. Kloniūnas, Edvinas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
76. Kazlauskas, Dovydas Sūduva B (Marijampolė) 1
77. Jasinskas, Lukas Šilas (Kazlų Rūda) 1
78. Jakavičius, Benediktas Panerys (Vilnius) 1
79. Juzkiv, Andrius Viltis (Vilnius) 1
80. Kalimavičius, Povilas Sveikata (Kybartai) 1
81. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 1
82. Lietuvininkas, Lukas Šilas (Kazlų Rūda) 1


Raudonos kortelės

1. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
2. Antanavičius, Domantas Sūduva B (Marijampolė) 1
3. Ignatavičius, Gintas Tera (Vilnius) 1
4. Kardokas, Markas Sūduva B (Marijampolė) 1
5. Matuzas, Martynas Sūduva B (Marijampolė) 1
6. Norkevičius, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 1
7. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
8. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
9. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
10. Ravdanovičius, Vladislavas Viltis (Vilnius) 1
11. Savukynas, Simoras Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
12. Sevilla Sevilla, Juan Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
13. Vareika, Matas NFA (Kaunas) 1
14. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1


Nuobaudos

1. Vareika, Matas NFA (Kaunas) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
2. Antanavičius, Domantas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 8 rungtynių)
3. Sevilla Sevilla, Juan Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
4. Ravdanovičius, Vladislavas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 8 rungtynių)
5. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
6. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 6 rungtynių)
7. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
8. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
9. Norkevičius, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 2 rungtynių)
10. Savukynas, Simoras Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
11. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
12. Kardokas, Markas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
13. Ignatavičius, Gintas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
14. Dias da Silva, Nuno Miguel Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 8 rungtynių)
15. Matuzas, Martynas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
NFA 9 8 0 1 +28 24
Kauno Žalgiris B 8 6 2 0 +22 20
Panerys 6 5 1 0 +18 16
Hegelmann Litauen 9 4 1 4 -2 13
Sveikata 8 3 3 2 -2 12
Sūduva B 9 2 3 4 +2 9
Viltis 8 2 1 5 -10 7
Jonava B 8 1 3 4 -10 6
Šilas 8 1 1 6 -25 4
Tera 9 0 3 6 -21 3
Lietava 8 7 0 1 +41 21
FK Kaunas 8 6 0 2 +9 18
Hegelmann Litauen B 8 5 1 2 +28 16
Prienai 8 5 1 2 +13 16
Kėdainiai 9 3 1 5 -3 10
Nevėžis B 3 3 0 0 +10 9
Garliava 8 2 1 5 -3 7
Danspin 8 2 0 6 -21 6
Parabelis 10 0 0 10 -74 0
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt