Kalendorius
Spalis 2018
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2018 m. II lyga Pietų zona

Įvarčiai

1.
Čibirka, Gintaras
Sveikata (Kybartai) 19
2. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) 16
3. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 13
4. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 11
5. Dybal, Bruno Sūduva B (Marijampolė) 11
6. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 11
7. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 10
8. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 10
9. Lekeckas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 9
10. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 9
11. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 8
12. Pečiulis, Artūras Sveikata (Kybartai) 8
13. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 8
14. Šliokaitis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 8
15. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 8
16. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 8
17. Česnavičius, Justas Hegelmann Litauen (Kaunas) 7
18. Giedraitis, Vilius Nevėžis B (Kėdainiai) 7
19. Jameson Moles, Estanislao Guilermo Viltis (Vilnius) 7
20. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 7
21. Odincovas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 7
22. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 7
23. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 7
24. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 7
25. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 6
26. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 6
27. Bareikis, Ainas Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
28. Bautista, Julian Nevėžis B (Kėdainiai) 5
29. Beniušis, Ričardas Panerys (Vilnius) 5
30. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 5
31. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 5
32. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 5
33. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
34. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 5
35. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 5
36. Spaltro, Elias Nevėžis B (Kėdainiai) 5
37. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 4
38. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 4
39. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
40. Guliyev, Kamran Jonava B (Jonava) 4
41. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 4
42. Kasparavičius, Julius Sūduva B (Marijampolė) 4
43. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 4
44. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 4
45. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 4
46. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 4
47. Raštutis, Ignas Šilas (Kazlų Rūda) 4
48. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) 4
49. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 4
50. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 4
51. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 3
52. Bielickas, Tomas Panerys (Vilnius) 3
53. Falčik, Andžej BFA (Vilnius) 3
54. Fedorovičius, Armandas FM Ateitis (Vilnius) 3
55. Juodkunaitis, Lukas BFA (Vilnius) 3
56. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 3
57. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 3
58. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 3
59. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
60. Raginis, Aurimas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
61. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 3
62. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 3
63. Sivolovas, Saulius Jonava B (Jonava) 3
64. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 3
65. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 3
66. Bakmaz, Ante Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
67. Bolotov, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
68. Buinickij, Arsenij Panerys (Vilnius) 2
69. Butler, Benediktas Tomas BFA (Vilnius) 2
70. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
71. Heh, Kler Jonava B (Jonava) 2
72. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 2
73. Jankauskas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
74. Joskaudas, Arnas Jonava B (Jonava) 2
75. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 2
76. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 2
77. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 2
78. Kuconis, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 2
79. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 2
80. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
81. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
82. Morkūnas, Dominykas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
83. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 2
84. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 2
85. Paškevičius, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
86. Pečkys, Žygimantas Sūduva B (Marijampolė) 2
87. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 2
88. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 2
89. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 2
90. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 2
91. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
92. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 2
93. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 2
94. Šerpytis, Kernius DFK Dainava B (Alytus) 2
95. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
96. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 2
97. Vasiliauskas, Martynas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
98. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 2
99. Vinckus, Deitonas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
100. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
101. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
102. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
103. Bartkus, Mantautas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
104. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 1
105. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 1
106. Bursuc, Andrei Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
107. Čiepa, Karolis Tera (Vilnius) 1
108. Dargis, Klaidas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
109. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
110. Granauskas, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
111. Hendik, Vladislavas BFA (Vilnius) 1
112. Hernandez, Luz Nevėžis B (Kėdainiai) 1
113. Jeon, Yongil Jonava B (Jonava) 1
114. Jodelis, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
115. Kalimavičius, Povilas Sveikata (Kybartai) 1
116. Kariniauskas, Aivaras DFK Dainava B (Alytus) 1
117. Katilius, Henrikas Sveikata (Kybartai) 1
118. Kloniūnas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
119. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
120. Kokašvili, Edmund Norbert Tera (Vilnius) 1
121. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
122. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
123. Kvietkauskas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 1
124. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 1
125. Levonauskas, Arnas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
126. Lishai, Dzmitry FM Ateitis (Vilnius) 1
127. Malinauskas, Tomas Viltis (Vilnius) 1
128. Marčiukaitis, Alanas DFK Dainava B (Alytus) 1
129. Mikalauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
130. Mitsui, Erik FM Ateitis (Vilnius) 1
131. Mockus, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
132. Paškauskas, Justas Sūduva B (Marijampolė) 1
133. Paulauskas, Arnas BFA (Vilnius) 1
134. Paulauskas, Gediminas BFA (Vilnius) 1
135. Petrėnas, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
136. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
137. Prus, Jaroslav BFA (Vilnius) 1
138. Pupeikis, Karolis BFA (Vilnius) 1
139. Puzas, Džonis Gabrielius BFA (Vilnius) 1
140. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
141. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
142. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
143. Ryckis, Dominykas Sveikata (Kybartai) 1
144. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 1
145. Rutkauskas, Matas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
146. Samusevas, Artūras FM Ateitis (Vilnius) 1
147. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 1
148. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
149. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
150. Skamarakas, Karolis Sūduva B (Marijampolė) 1
151. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
152. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 1
153. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
154. Šašmurinas, Domantas Jonava B (Jonava) 1
155. Šulčius, Gediminas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
156. Veikutis, Audrius Panerys (Vilnius) 1
157. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
158. Veščiūnas, Laurynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
159. Vėževičius, Robertas Sūduva B (Marijampolė) 1
160. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
161. Vitkevičius, Eridanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
162. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 1
163. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 1
164. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
165. Zulonas, Aurimas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
166. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
167. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 1


Geltonos kortelės

1. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 8
2. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) 7
3. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 7
4. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) 6
5. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) 6
6. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 6
7. Katilius, Lukas FM Ateitis (Vilnius) 6
8. Beivydas, Šarūnas FM Ateitis (Vilnius) 6
9. Dubavičius, Edvinas Viltis (Vilnius) 6
10. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) 6
11. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 5
12. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) 5
13. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 5
14. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 5
15. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 5
16. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 5
17. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 5
18. Stankevičius, Aleksandras Viltis (Vilnius) 4
19. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
20. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) 4
21. Vieraitis, Gytis Sveikata (Kybartai) 4
22. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 4
23. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) 4
24. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) 4
25. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 4
26. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) 4
27. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 4
28. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) 4
29. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 4
30. Rutkauskas, Matas Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
31. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 3
32. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 3
33. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
34. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
35. Zabarauskas, Vilius Tera (Vilnius) 3
36. Povilaitis, Jonas Sūduva B (Marijampolė) 3
37. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
38. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 3
39. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 3
40. Kvietkauskas, Tadas Šilas (Kazlų Rūda) 3
41. Janušonis, Justinas FM Ateitis (Vilnius) 3
42. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 3
43. Grinis, Egdijus Tera (Vilnius) 3
44. Pikelis, Arminas Nevėžis B (Kėdainiai) 3
45. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 3
46. Chmieliauskas, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 3
47. Kibirkštis, Julius BFA (Vilnius) 3
48. Labukas, Nedas DFK Dainava B (Alytus) 3
49. Marčiukaitis, Alanas DFK Dainava B (Alytus) 3
50. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 2
51. Serbinas, Jurij FM Ateitis (Vilnius) 2
52. Sipavičius, Lukas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
53. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
54. Rutkauskas, Lukas Tera (Vilnius) 2
55. Petrėnas, Evaldas Nevėžis B (Kėdainiai) 2
56. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 2
57. Skinder, Tomaš Tera (Vilnius) 2
58. Odincovas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
59. Omilevičius, Džiugas Sūduva B (Marijampolė) 2
60. Pinkevičius, Deividas Jonava B (Jonava) 2
61. Ulberkis, Jonas Jonava B (Jonava) 2
62. Vasquez, Sebastian DFK Dainava B (Alytus) 2
63. Zdanavičius, Aurimas Sveikata (Kybartai) 2
64. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
65. Nainys, Nojus Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
66. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 2
67. Urba, Gytis Šilas (Kazlų Rūda) 2
68. Statkevičius, Tomas Panerys (Vilnius) 2
69. Šimonėlis, Gustas Jonava B (Jonava) 2
70. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 2
71. Uknevičius, Ernestas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
72. Spaltro, Elias Nevėžis B (Kėdainiai) 2
73. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
74. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) 2
75. Bukauskas, Mindaugas BFA (Vilnius) 2
76. Golubovski, Olgierd Tera (Vilnius) 2
77. Grigaitis, Evaldas Šilas (Kazlų Rūda) 2
78. Ivaško, Vadim Tera (Vilnius) 2
79. Bindokas, Egidijus Šilas (Kazlų Rūda) 2
80. Biekša, Herkus DFK Dainava B (Alytus) 2
81. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 2
82. Aukštuolis, Paulius Viltis (Vilnius) 2
83. Autukas, Liutauras Jonava B (Jonava) 2
84. Bareikis, Ainas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
85. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 2
86. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 2
87. Liorančas, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 2
88. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
89. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 2
90. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 2
91. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 2
92. Lašinskas, Edvinas FM Ateitis (Vilnius) 2
93. Levonauskas, Arnas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
94. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 2
95. Kovger, Deividas BFA (Vilnius) 2
96. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
97. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 2
98. Ribikauskas, Joris Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
99. Ryckis, Dominykas Sveikata (Kybartai) 1
100. Regelskis, Evaldas Jonava B (Jonava) 1
101. Razumov, Vadim BFA (Vilnius) 1
102. Rukuiža, Karolis Nevėžis B (Kėdainiai) 1
103. Raštutis, Ignas Šilas (Kazlų Rūda) 1
104. Shkubuliani, Mindia DFK Dainava B (Alytus) 1
105. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
106. Samusevas, Artūras FM Ateitis (Vilnius) 1
107. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
108. Safi, Ilyaz FM Ateitis (Vilnius) 1
109. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
110. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 1
111. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 1
112. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 1
113. Pakštys, Einaras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
114. Padegimas, Rytis DFK Dainava B (Alytus) 1
115. Siaurusaitis, Ignas Sveikata (Kybartai) 1
116. Piizzi, Ezequiel Nevėžis B (Kėdainiai) 1
117. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 1
118. Radzevičius, Jonas Jonava B (Jonava) 1
119. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 1
120. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
121. Preišegalavičius, Nojus Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
122. Rakašius, Tomas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
123. Truchanovič, Adam Panerys (Vilnius) 1
124. Vėževičius, Robertas Sūduva B (Marijampolė) 1
125. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
126. Veščiūnas, Laurynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
127. Velička, Antanas Tera (Vilnius) 1
128. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
129. Vilkas, Dovydas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
130. Vitkauskas, Valdas Viltis (Vilnius) 1
131. Žigas, Armantas DFK Dainava B (Alytus) 1
132. Žebelys, Rytis Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
133. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
134. Zagurskas, Aivaras Sūduva B (Marijampolė) 1
135. Noriega, Nicolas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
136. Takulinskas, Dovydas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
137. Stelitano, Antonio Nevėžis B (Kėdainiai) 1
138. Smilingas, Rokas Jonava B (Jonava) 1
139. Skaržauskas, Deividas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
140. Simanavičius, Arnas Sveikata (Kybartai) 1
141. Stradalovas, Deividas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
142. Stundžia, Dominykas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
143. Šliokaitis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 1
144. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
145. Šiaučiūnas, Egidijus Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
146. Supronas, Jonas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
147. Simanavičius, Edvinas Sveikata (Kybartai) 1
148. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
149. Fiodorovas, Pavelas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
150. Gailiušas, Mantas BFA (Vilnius) 1
151. Farouk, Mohamed Tera (Vilnius) 1
152. Eiza, Mantvydas Panerys (Vilnius) 1
153. Dromantas, Donatas FM Ateitis (Vilnius) 1
154. Galeckas, Emilis Sūduva B (Marijampolė) 1
155. Granauskas, Robertas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
156. Jacenko, Aleksandr Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
157. Hurtado, Alejandro Nevėžis B (Kėdainiai) 1
158. Hugo, Victor DFK Dainava B (Alytus) 1
159. Guliyev, Kamran Jonava B (Jonava) 1
160. Dybal, Bruno Sūduva B (Marijampolė) 1
161. Dargis, Klaidas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
162. Bautista, Julian Nevėžis B (Kėdainiai) 1
163. Barauskas, Žygimantas Panerys (Vilnius) 1
164. Apitionokas, Daimonas BFA (Vilnius) 1
165. Alavičius, Arnas Sveikata (Kybartai) 1
166. Budreckas, Eimantas FM Ateitis (Vilnius) 1
167. Bujauskas, Vytenis Sveikata (Kybartai) 1
168. Dabrila, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
169. Čižinauskas, Povilas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
170. Čekanavičius, Arnetas Jonava B (Jonava) 1
171. Chudinskis, Marjan Panerys (Vilnius) 1
172. Jeon, Yongil Jonava B (Jonava) 1
173. Jeremejev, Jurij Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
174. Matusevičius, Mantas DFK Dainava B (Alytus) 1
175. Meškinis, Aivaras Panerys (Vilnius) 1
176. Marcinkevičius, Lukas DFK Dainava B (Alytus) 1
177. Lishai, Dzmitry FM Ateitis (Vilnius) 1
178. Liaudanskis, Danielius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
179. Mickevičius, Ernestas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
180. Milkintas, Simanas Panerys (Vilnius) 1
181. Neimantas, Nojus BFA (Vilnius) 1
182. Muračiovas, Ignas FM Ateitis (Vilnius) 1
183. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
184. Mirijauskas, Deivydas DFK Dainava B (Alytus) 1
185. Kuconis, Paulius Sūduva B (Marijampolė) 1
186. Krasilnikas, Kipras Nevėžis B (Kėdainiai) 1
187. Kliukoitis, Ruslanas Tera (Vilnius) 1
188. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
189. Kasiukevičius, Rimvydas DFK Dainava B (Alytus) 1
190. Juzkiv, Andrius Viltis (Vilnius) 1
191. Kloniūnas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
192. Klusovskis, Danas Panerys (Vilnius) 1
193. Krakauskas, Tomas Sveikata (Kybartai) 1
194. Kokašvili, Edmund Norbert Tera (Vilnius) 1
195. Koike, Yudai DFK Dainava B (Alytus) 1
196. Kobayashi, Tohru Nevėžis B (Kėdainiai) 1
197. Nevero, Gustas Panerys (Vilnius) 1


Raudonos kortelės

1. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) 3
2. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 2
3. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) 1
4. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) 1
5. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
6. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
7. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) 1
8. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
9. Ivanauskas, Kristis Tera (Vilnius) 1
10. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) 1
11. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 1
12. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
13. Lekečinskas, Ugnius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
14. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 1
15. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) 1
16. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
17. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) 1
18. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) 1
19. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) 1
20. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) 1
21. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) 1
22. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) 1
23. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) 1
24. Sinkevič, Andrej Tera (Vilnius) 1
25. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) 1
26. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) 1
27. Šulnis, Nojus FM Ateitis (Vilnius) 1
28. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 1
29. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
30. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
31. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) 1


Nuobaudos

1. Brokas, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 5 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
2. Mazurenko, Oleksii FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 5 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
3. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
4. Rekašius, Simonas Sveikata (Kybartai) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
5. Aukštolis, Marius Viltis (Vilnius) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
6. Čepkauskas, Saulius Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
7. Paškevičius, Arnas Jonava B (Jonava) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
8. Sinkevičius, Eimantas DFK Dainava B (Alytus) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
9. Zenkevičius, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
10. Bogdanovas, Edvinas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
11. Katilius, Lukas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
12. Katilius, Tomas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
13. Semėnas, Remigijus FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
14. Gudaitis, Matas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
15. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
16. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
17. Šuškevič, Robert FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
18. Tijūnėlis, Džiugas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
19. Beivydas, Šarūnas FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
20. Mikalainis, Remigijus Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 10 rungtynių)
21. Gargasas, Martynas DFK Dainava B (Alytus) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
22. Lukšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
23. Sirvidas, Mantas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
24. Daškus, Matas Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
25. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
26. Župerka, Rokas Antanas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 3 rungtynių)
27. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 21 rungtynių)
28. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
29. Salamanavičius, Tomas Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 6 rungtynių)
30. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 10 rungtynių)
31. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 18 rungtynių)
32. Dedura, Ignas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
33. Baltrimavičius, Tauras Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
34. Amalas, Tautvydas Nevėžis B (Kėdainiai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
35. Stankevičius, Aleksandras Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
36. Ivanauskas, Kristis Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
37. Sinkevič, Andrej Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
38. Rusecki, Radoslav Panerys (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 12 rungtynių)
39. Rutkauskas, Mangirdas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
40. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 13 rungtynių)
41. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
42. Pajarskas, Paulius Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
43. Žukas, Teodoras Jonas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 15 rungtynių)
44. Vieraitis, Gytis Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
45. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
46. Mockus, Artūras Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 16 rungtynių)
47. Janušauskas, Tomas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 21 rungtynių)
48. Romanov, Denis Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 19 rungtynių)
49. Dubavičius, Edvinas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 20 rungtynių)
50. Šidlauskas, Haroldas BFA (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 11 rungtynių)
51. Šulnis, Nojus FM Ateitis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 17 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Šilas 22 18 2 2 +38 56
Sveikata 22 17 1 4 +40 52
Hegelmann Litauen 20 15 2 3 +36 47
Viltis 20 9 6 5 +12 33
Sūduva B 22 10 2 10 +16 32
Nevėžis B 20 10 1 9 +15 31
FM Ateitis 20 8 3 9 +1 27
Kauno Žalgiris B 19 6 3 10 -14 21
Panerys 15 6 0 9 -36 18
Jonava B 19 4 5 10 -16 17
BFA 17 4 2 11 -33 14
Tera 22 4 2 16 -28 14
DFK Dainava B 20 3 1 16 -31 10
Kėdainiai 12 8 2 2 +25 26
Lietava 12 6 1 5 +5 19
Prienai 12 4 1 7 -14 13
Hegelmann Litauen B 12 3 2 7 -16 11
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2018 kaff.lt info@kaff.lt