Kalendorius
Kovas 2017
Pr A T K P Š S
27281 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

LFF II Lyga Pietų zona

Įvarčiai

1.
Alekna, Andrius
Lygis (Kaunas) 13
2. Mačežinskas, Ramūnas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 12
3. Kardokas, Markas FC-Sūduva B (Marijampolė) 10
4. Skripkinas, Erikas Stumbras B (Kaunas) 10
5. Radžiukynas, Matas Stumbras B (Kaunas) 9
6. Antanavičius, Domantas FC-Sūduva B (Marijampolė) 8
7. Paulėkas, Benas FA Dainava (Alytus) 8
8. Baranauskas, Lukas Stumbras B (Kaunas) 7
9. Ganusauskas, Marius Lietava B (Jonava) 7
10. Radzevičius, Mangirdas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 7
11. Česnaitis, Artūras Lygis (Kaunas) 6
12. Golubickas, Paulius FA Dainava (Alytus) 6
13. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 6
14. Makarovas, Edgaras Lietava B (Jonava) 6
15. Rocys, Artūras Lietava B (Jonava) 6
16. Santos, Alex Stumbras B (Kaunas) 6
17. Straleckas, Tadas FK "Rūdupis" (Prienai) 6
18. Trinkūnas, Augustas FA Dainava (Alytus) 6
19. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 6
20. Chernyakov, Vladyslav Lietava B (Jonava) 5
21. Čibirka, Gintaras Sveikata (Kybartai) 5
22. Eriba, Keneddy Okwe Stumbras B (Kaunas) 5
23. Banevičius, Renatas FA Dainava (Alytus) 4
24. Bičkovas, Mindaugas Sveikata (Kybartai) 4
25. Karlauskas, Deividas Lygis (Kaunas) 4
26. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 4
27. Kvietkauskas, Tadas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 4
28. Mikalauskas, Jaunius Sveikata (Kybartai) 4
29. Miščiukas, Lukas Lietava B (Jonava) 4
30. Petkevičius, Nauris Stumbras B (Kaunas) 4
31. Velička, Donatas Lietava B (Jonava) 4
32. Vingilys, Aidas FC-Sūduva B (Marijampolė) 4
33. Breivė, Armandas FC-Sūduva B (Marijampolė) 3
34. Čyžius, Karolis DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 3
35. Grigalevičius, Mindaugas FK "Rūdupis" (Prienai) 3
36. Karsokas, Norvydas FA Dainava (Alytus) 3
37. Kriaučiūnas, Daumantas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 3
38. Krušnauskas, Rokas Lietava B (Jonava) 3
39. Lukauskas, Mindaugas FK "Rūdupis" (Prienai) 3
40. Paškevičius, Arnas Lietava B (Jonava) 3
41. Pečiulis, Artūras Sveikata (Kybartai) 3
42. Prieskenis, Ignas FK "Rūdupis" (Prienai) 3
43. Raškauskas, Karolis Šilas 2 (Kazlų Rūda) 3
44. Serbenta, Haroldas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 3
45. Sevilla Sevilla, Juan FK "Rūdupis" (Prienai) 3
46. Smilingas, Rokas Lietava B (Jonava) 3
47. Upstas, Klaudijus Stumbras B (Kaunas) 3
48. Vasiliauskas, Martynas FA Dainava (Alytus) 3
49. Vasylius, Gytis Lietava B (Jonava) 3
50. Wakino, Hayato Stumbras B (Kaunas) 3
51. Armalas, Vilius Stumbras B (Kaunas) 2
52. Baranauskas, Lukas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 2
53. Baranovskij, Valentin FC-Sūduva B (Marijampolė) 2
54. Blaževičius, Romualdas Stumbras B (Kaunas) 2
55. Karčiauskas, Mantas FK "Rūdupis" (Prienai) 2
56. Kasiukevičius, Rimvydas FA Dainava (Alytus) 2
57. Lekeckas, Andrius FC-Sūduva B (Marijampolė) 2
58. Makarovas, Dovydas Lietava B (Jonava) 2
59. Mockus, Aurimas Lygis (Kaunas) 2
60. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 2
61. Odincovas, Lukas Stumbras B (Kaunas) 2
62. Pangonis, Lukas Lygis (Kaunas) 2
63. Pukys, Edmundas Lygis (Kaunas) 2
64. Radzilavičius, Andrius Stumbras B (Kaunas) 2
65. Savastas, Linas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 2
66. Simanavičius, Edvinas Sveikata (Kybartai) 2
67. Sirvidas, Mantas Lygis (Kaunas) 2
68. Sissoko, Oumar Stumbras B (Kaunas) 2
69. Stonkus, Edvinas Sveikata (Kybartai) 2
70. Sūnelaitis, Džiugas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 2
71. Vaišnora, Marius Sveikata (Kybartai) 2
72. Adomavičius, Lukas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
73. Armanavičius, Vilius Stumbras B (Kaunas) 1
74. Babušis, Mantas Lygis (Kaunas) 1
75. Baranauskas, Ignas FA Dainava (Alytus) 1
76. Bartkevičius, Nerijus FA Dainava (Alytus) 1
77. Biekša, Herkus FA Dainava (Alytus) 1
78. Čeplinskas, Nedas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
79. Fridrikas, Mantas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
80. Galeckas, Martynas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
81. Gargasas, Martynas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
82. Gedžiūnas, Simas Stumbras B (Kaunas) 1
83. Grižas, Dominykas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
84. Isoda, Darius FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
85. Ivanauskas, Ainis FA Dainava (Alytus) 1
86. Ivoška, Egidijus Lygis (Kaunas) 1
87. Janušauskas, Tomas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
88. Judickas, Kęstutis FK "Rūdupis" (Prienai) 1
89. Judickas, Gabrielius FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
90. Keliauskas, Ignas Lietava B (Jonava) 1
91. Kiselevskis, Povilas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
92. Kiškėnas, Matas Sveikata (Kybartai) 1
93. Klevinskas, Giedrius Stumbras B (Kaunas) 1
94. Konikas, Donatas Stumbras B (Kaunas) 1
95. Kotov, Pavel Stumbras B (Kaunas) 1
96. Krukonis, Modestas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
97. Kudirka, Benas Lygis (Kaunas) 1
98. Listov, Artūr Lygis (Kaunas) 1
99. Lozinskyi, Serhii DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
100. Padegimas, Rytis DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
101. Panka, Agnius DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
102. Pautienius, Edvinas Sveikata (Kybartai) 1
103. Plečkaitis, Deividas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
104. Rusevičius, Gytis FA Dainava (Alytus) 1
105. Salles, Eduardo Stumbras B (Kaunas) 1
106. Samuščenko, Aleksas FK "Rūdupis" (Prienai) 1
107. Sanajevas, Andrius FK "Rūdupis" (Prienai) 1
108. Skrinska, Dominykas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
109. Stonkus, Laurynas Lietava B (Jonava) 1
110. Sutkus, Mantas FA Dainava (Alytus) 1
111. Šašmurinas, Donatas Lietava B (Jonava) 1
112. Šumauskas, Dainius Lygis (Kaunas) 1
113. Švabas, Algirdas Stumbras B (Kaunas) 1
114. Ulevičius, Erikas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
115. Valatka, Justas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
116. Venckūnas, Justas Stumbras B (Kaunas) 1
117. Vėževičius, Robertas Stumbras B (Kaunas) 1
118. Zlatkus, Mindaugas Lygis (Kaunas) 1
119. Žemaitis, Vytautas Stumbras B (Kaunas) 1


Geltonos kortelės

1. Simanavičius, Edvinas Sveikata (Kybartai) 6
2. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 5
3. Bičkovas, Mindaugas Sveikata (Kybartai) 5
4. Pautienius, Edvinas Sveikata (Kybartai) 4
5. Kvietkauskas, Tadas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 4
6. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 4
7. Sirius, Edvinas FK "Rūdupis" (Prienai) 3
8. Vingilys, Aidas FC-Sūduva B (Marijampolė) 3
9. Žemaitis, Vytautas Stumbras B (Kaunas) 3
10. Ruseckas, Lukas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 3
11. Skrinska, Dominykas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 3
12. Radzevičius, Mangirdas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 3
13. Čyžius, Karolis DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 3
14. Armalas, Vilius Stumbras B (Kaunas) 3
15. Mikalauskas, Jaunius Sveikata (Kybartai) 3
16. Ruzgas, Vytautas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 2
17. Panka, Agnius DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 2
18. Petkevičius, Nauris Stumbras B (Kaunas) 2
19. Savukynas, Simoras Lygis (Kaunas) 2
20. Rusevičius, Gytis FA Dainava (Alytus) 2
21. Skripkinas, Erikas Stumbras B (Kaunas) 2
22. Murauskas, Mindaugas FC-Sūduva B (Marijampolė) 2
23. Vasylius, Gytis Lietava B (Jonava) 2
24. Vasiliauskas, Martynas FA Dainava (Alytus) 2
25. Sirvidas, Mantas Lygis (Kaunas) 2
26. Siaurusaitis, Ignas Sveikata (Kybartai) 2
27. Utyra, Eisvinas Lietava B (Jonava) 2
28. Chernyakov, Vladyslav Lietava B (Jonava) 2
29. Bartkevičius, Nerijus FA Dainava (Alytus) 2
30. Babušis, Mantas Lygis (Kaunas) 2
31. Mirzoev, Elgiz FK "Rūdupis" (Prienai) 2
32. Česnaitis, Artūras Lygis (Kaunas) 2
33. Genevičius, Lukas FA Dainava (Alytus) 2
34. Laukevičius, Matas Lygis (Kaunas) 2
35. Lukauskas, Mindaugas FK "Rūdupis" (Prienai) 2
36. Kriaučiūnas, Daumantas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 2
37. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 2
38. Kaptainis, Edvardas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 2
39. Plečkaitis, Deividas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
40. Paulėkas, Benas FA Dainava (Alytus) 1
41. Plikis, Domantas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
42. Santos, Alex Stumbras B (Kaunas) 1
43. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 1
44. Sanajevas, Andrius FK "Rūdupis" (Prienai) 1
45. Samuščenko, Aleksas FK "Rūdupis" (Prienai) 1
46. Makauskas, Tomas Lietava B (Jonava) 1
47. Makarovas, Edgaras Lietava B (Jonava) 1
48. Listov, Artūr Lygis (Kaunas) 1
49. Leonavičius, Tomas FK "Rūdupis" (Prienai) 1
50. Savastas, Linas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
51. Marčiukaitis, Alanas FA Dainava (Alytus) 1
52. Maslauskas, Airidas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
53. Martinaitis, Kristijonas Lietava B (Jonava) 1
54. Mikalainis, Remigijus FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
55. Stankevičius, Martynas Lygis (Kaunas) 1
56. Visockis, Laurynas FK "Rūdupis" (Prienai) 1
57. Valasevičius, Evaldas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
58. Vaišnys, Justas Sveikata (Kybartai) 1
59. Vyturys, Gytis DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
60. Zelba, Mantas Lygis (Kaunas) 1
61. Lapinskas, Martynas Lietava B (Jonava) 1
62. Zujevas, Deividas Stumbras B (Kaunas) 1
63. Tenenė, Tomas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
64. Šumauskas, Dainius Lygis (Kaunas) 1
65. Solomin, Ronald DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
66. Sevilla Sevilla, Juan FK "Rūdupis" (Prienai) 1
67. Spelman, Artiom DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
68. Stankevičius, Renaldas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
69. Šašmurinas, Donatas Lietava B (Jonava) 1
70. Stupuras, Rokas Pranas Lietava B (Jonava) 1
71. Serbenta, Haroldas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
72. Dūda, Martynas Lietava B (Jonava) 1
73. Bružas, Arminas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
74. Briedis, Rytis Lygis (Kaunas) 1
75. Blaževičius, Romualdas Stumbras B (Kaunas) 1
76. Čeplinskas, Nedas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
77. Činikas, Marius FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
78. Dzemyda, Gustas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
79. Dainauskas, Donatas FK "Rūdupis" (Prienai) 1
80. Bareikis, Ainas Stumbras B (Kaunas) 1
81. Barcys, Klaudijus DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
82. Alksnys, Tomas FK "Rūdupis" (Prienai) 1
83. Alekna, Andrius Lygis (Kaunas) 1
84. Antanavičius, Domantas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
85. Banevičius, Renatas FA Dainava (Alytus) 1
86. Baranauskas, Ignas FA Dainava (Alytus) 1
87. Banys, Deividas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
88. Eriba, Keneddy Okwe Stumbras B (Kaunas) 1
89. Galinskas, Adas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
90. Kardokas, Markas FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
91. Kalėda, Vakaris FA Dainava (Alytus) 1
92. Judickas, Gabrielius FC-Sūduva B (Marijampolė) 1
93. Karlauskas, Deividas Lygis (Kaunas) 1
94. Kašelionis, Mantas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
95. Krušnauskas, Rokas Lietava B (Jonava) 1
96. Kiškėnas, Matas Sveikata (Kybartai) 1
97. Jakelaitis, Aurelijus Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
98. Jacenko, Aleksandr Lygis (Kaunas) 1
99. Graževičius, Ignas FA Dainava (Alytus) 1
100. Golekas, Mykolas FA Dainava (Alytus) 1
101. Gražys, Karolis Lygis (Kaunas) 1
102. Grigalevičius, Mindaugas FK "Rūdupis" (Prienai) 1
103. Gustaitis, Tadas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
104. Grižas, Dominykas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
105. Kudirka, Benas Lygis (Kaunas) 1


Raudonos kortelės

1. Dubickas, Aurimas Lygis (Kaunas) 1
2. Ganusauskas, Marius Lietava B (Jonava) 1
3. Gražys, Karolis Lygis (Kaunas) 1
4. Keldušis, Ignas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
5. Krinickis, Šarūnas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
6. Krušnauskas, Rokas Lietava B (Jonava) 1
7. Miščiukas, Lukas Lietava B (Jonava) 1
8. Pangonis, Lukas Lygis (Kaunas) 1
9. Puzara, Edvinas Šilas 2 (Kazlų Rūda) 1
10. Radzvilavičius, Andrius FK "Rūdupis" (Prienai) 1
11. Rimša, Deimantas FA Dainava (Alytus) 1
12. Sakalauskas, Tadas DFK Dainava 2-SRC (Alytus) 1
13. Sparnauskas, Tadas FK "Rūdupis" (Prienai) 1


Nuobaudos

1. Simanavičius, Edvinas Sveikata (Kybartai) Praleidžia 13 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
2. Bičkovas, Mindaugas Sveikata (Kybartai) Praleidžia 10 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
3. Krušnauskas, Rokas Lietava B (Jonava) Praleidžia 2 rungtynes (nuo 12 rungtynių)
4. Sparnauskas, Tadas FK "Rūdupis" (Prienai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 2 rungtynių)
5. Pautienius, Edvinas Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 14 rungtynių)
6. Dubickas, Aurimas Lygis (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
7. Miščiukas, Lukas Lietava B (Jonava) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
8. Krinickis, Šarūnas Šilas 2 (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 9 rungtynių)
9. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
10. Rimša, Deimantas FA Dainava (Alytus) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 12 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Stumbras B 16 14 0 2 +59 42
Sveikata 16 9 3 4 +26 30
FC-Sūduva B 16 9 1 6 -8 28
FA Dainava 16 8 0 8 +5 24
Lietava B 16 6 3 7 +20 21
Lygis 16 6 2 8 -14 20
Rūdupis 16 4 4 8 -24 16
Šilas 2 16 4 3 9 -17 15
DFK Dainava 2-SRC 16 2 4 10 -47 10
Lygis B 10 7 0 3 +14 21
Galinta 10 6 2 2 +30 20
Kėdainiai 10 6 2 2 +29 20
Danspin 10 4 1 5 -11 13
Nevėžis B 10 3 1 6 -5 10
LŠS 10 1 0 9 -57 3
Klevas 16 12 2 2 +26 38
Dainava 16 12 1 3 +42 37
Prelegentai 16 11 1 4 +31 34
Ekrano senjorai 16 9 2 5 +16 29
Virpstas 16 8 3 5 +9 27
Vienybė 16 6 0 10 -19 18
Sūduvis 16 4 1 11 -27 13
Nevėžis 16 3 1 12 -30 10
Tera 16 1 1 14 -48 4
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2016 kaff.lt info@kaff.lt