Kalendorius
Liepa 2017
Pr A T K P Š S
26272829301 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Statistika

2017 m. II Lyga Pietų zona

Įvarčiai

1.
Mickevičius, Ernestas
Kauno Žalgiris B (Kaunas) 8
2. Šešplaukis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 8
3. Pečiulis, Artūras Sveikata (Kybartai) 7
4. Alekna, Andrius Hegelmann Litauen (Kaunas) 6
5. Tamaliūnas, Aurimas Panerys (Vilnius) 6
6. Aukštuolis, Titas NFA (Kaunas) 5
7. Veikutis, Audrius Panerys (Vilnius) 5
8. Chomičius, Tomas Viltis (Vilnius) 4
9. Vasiliauskas, Martynas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 4
10. Vasylius, Gytis Jonava B (Jonava) 4
11. Zubauskas, Darius NFA (Kaunas) 4
12. Jakavičius, Benediktas Panerys (Vilnius) 3
13. Kažukolovas, Kipras NFA (Kaunas) 3
14. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 3
15. Navickas, Elvinas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 3
16. Pečuro, Lech Viltis (Vilnius) 3
17. Urbšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 3
18. Utkus, Edgaras NFA (Kaunas) 3
19. Dias da Silva, Nuno Miguel Tera (Vilnius) 2
20. Giedraitis, Paulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
21. Gudelis, Rokas Sveikata (Kybartai) 2
22. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 2
23. Jameson Moles, Estanislao Guillermo Viltis (Vilnius) 2
24. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
25. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
26. Olencevičius, Benas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
27. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 2
28. Raginis, Aurimas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
29. Sendžikas, Lukas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
30. Trakšelis, Arnoldas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
31. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
32. Vitkus, Domantas NFA (Kaunas) 2
33. Zingertas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 2
34. Bičkovas, Mindaugas Sveikata (Kybartai) 1
35. Bolotov, Robertas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
36. Bružas, Arminas Sūduva B (Marijampolė) 1
37. Budreckas, Eimantas Panerys (Vilnius) 1
38. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
39. Čibirka, Gintaras Sveikata (Kybartai) 1
40. Dubickas, Augustas Sūduva B (Marijampolė) 1
41. Grinis, Egidijus Tera (Vilnius) 1
42. Gudelis, Rokas NFA (Kaunas) 1
43. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 1
44. Jakavičius, Lukas NFA (Kaunas) 1
45. Jankauskas, Edgaras Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
46. Kardokas, Markas Sūduva B (Marijampolė) 1
47. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 1
48. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 1
49. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
50. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 1
51. Makarovas, Edgaras Jonava B (Jonava) 1
52. Matulevičius, Giedrius Sūduva B (Marijampolė) 1
53. Olechnovič, Dariuš Viltis (Vilnius) 1
54. Pangonis, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
55. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
56. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 1
57. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
58. Radžius, Nerijus Panerys (Vilnius) 1
59. Ruškys, Aivydas Viltis (Vilnius) 1
60. Sališius, Deividas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
61. Sivolovas, Saulius Jonava B (Jonava) 1
62. Stakutis, Vilius Jurgis Tera (Vilnius) 1
63. Statkevičius, Tomas Panerys (Vilnius) 1
64. Stonkus, Laurynas Jonava B (Jonava) 1
65. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
66. Švaikevič, Vadim Tera (Vilnius) 1
67. Turauskas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
68. Vareika, Matas NFA (Kaunas) 1
69. Vėževičius, Robertas Sūduva B (Marijampolė) 1
70. Vičius, Gediminas Panerys (Vilnius) 1
71. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1


Geltonos kortelės

1. Dias da Silva, Nuno Miguel Tera (Vilnius) 4
2. Ignatavičius, Gintas Tera (Vilnius) 3
3. Šadbaras, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 3
4. Stakutis, Vilius Jurgis Tera (Vilnius) 3
5. Ramanauskas, Matas NFA (Kaunas) 3
6. Juozėnas, Vilius Tera (Vilnius) 3
7. Navickas, Elvinas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 2
8. Leonovičius, Karolis Jonava B (Jonava) 2
9. Šešplaukis, Deividas Sūduva B (Marijampolė) 2
10. Kulbis, Gajus Panerys (Vilnius) 2
11. Vitkauskas, Valdas Viltis (Vilnius) 2
12. Velička, Antanas Tera (Vilnius) 2
13. Vaitekaitis, Laimonas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
14. Stulga, Donatas Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
15. Chudinskis, Marjan Panerys (Vilnius) 2
16. Barzdukas, Robertas Šilas (Kazlų Rūda) 2
17. Krakauskas, Tomas Sveikata (Kybartai) 2
18. Kazelis, Giedrius Šilas (Kazlų Rūda) 2
19. Giedraitis, Paulius Hegelmann Litauen (Kaunas) 2
20. Kotovas, Vitalij Tera (Vilnius) 2
21. Kereiša, Mantas Sveikata (Kybartai) 2
22. Kereiša, Karolis Sveikata (Kybartai) 2
23. Pankevič, Edvinas Jonava B (Jonava) 1
24. Pajarskas, Vaidotas Viltis (Vilnius) 1
25. Paškevičius, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
26. Ovčinikovas, Linas Sūduva B (Marijampolė) 1
27. Požėla, Ovidijus Tera (Vilnius) 1
28. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
29. Mikalainis, Remigijus Sūduva B (Marijampolė) 1
30. Matulevičius, Giedrius Sūduva B (Marijampolė) 1
31. Qasimi, Shadab Jonava B (Jonava) 1
32. Meškinis, Aivaras Panerys (Vilnius) 1
33. Miškinis, Marius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
34. Norkeliūnas, Vaidotas Sveikata (Kybartai) 1
35. Norkevičius, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 1
36. Velička, Liudvikas Tera (Vilnius) 1
37. Vasiljev, Sergej Tera (Vilnius) 1
38. Urbšys, Andrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
39. Malinauskas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
40. Viliušis, Rokas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
41. Zubauskas, Darius NFA (Kaunas) 1
42. Turauskas, Lukas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
43. Šinkūnas, Darius Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
44. Raškauskas, Karolis Šilas (Kazlų Rūda) 1
45. Raginis, Aurimas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
46. Sališius, Deividas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
47. Stundžia, Dominykas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
48. Šašmurinas, Domantas Jonava B (Jonava) 1
49. Račkus, Audrius Šilas (Kazlų Rūda) 1
50. Jameson Moles, Estanislao Guillermo Viltis (Vilnius) 1
51. Gražiūnas, Tadas Panerys (Vilnius) 1
52. Gylys, Evaldas Viltis (Vilnius) 1
53. Grinis, Egidijus Tera (Vilnius) 1
54. Gudelis, Rokas NFA (Kaunas) 1
55. Gudelis, Rokas Sveikata (Kybartai) 1
56. Gerdžiūnas, Mindaugas Šilas (Kazlų Rūda) 1
57. Fiodorovas, Pavelas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
58. Bičkovas, Mindaugas Sveikata (Kybartai) 1
59. Alekna, Andrius Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
60. Bindokas, Egidijus Šilas (Kazlų Rūda) 1
61. Česnaitis, Artūras Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
62. Dubickas, Donatas Šilas (Kazlų Rūda) 1
63. Isoda, Darius Sūduva B (Marijampolė) 1
64. Ivanauskas, Domas Sveikata (Kybartai) 1
65. Krinickis, Šarūnas Šilas (Kazlų Rūda) 1
66. Kondratovič, Valdas Viltis (Vilnius) 1
67. Kudirka, Justas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
68. Kvalkauskas, Algirdas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
69. Lapinskas, Martynas Jonava B (Jonava) 1
70. Kloniūnas, Edvinas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
71. Karpavičius, Deividas Sveikata (Kybartai) 1
72. Jakavičius, Benediktas Panerys (Vilnius) 1
73. Jacenko, Aleksandr Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
74. Jasinskas, Lukas Šilas (Kazlų Rūda) 1
75. Juzkiv, Andrius Viltis (Vilnius) 1
76. Kalimavičius, Povilas Sveikata (Kybartai) 1
77. Lietuvininkas, Lukas Šilas (Kazlų Rūda) 1


Raudonos kortelės

1. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) 1
2. Ignatavičius, Gintas Tera (Vilnius) 1
3. Kardokas, Markas Sūduva B (Marijampolė) 1
4. Matuzas, Martynas Sūduva B (Marijampolė) 1
5. Norkevičius, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) 1
6. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) 1
7. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) 1
8. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) 1
9. Ravdanovičius, Vladislavas Viltis (Vilnius) 1
10. Savukynas, Simoras Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
11. Sevilla Sevilla, Juan Hegelmann Litauen (Kaunas) 1
12. Vareika, Matas NFA (Kaunas) 1
13. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) 1


Nuobaudos

1. Vareika, Matas NFA (Kaunas) Praleidžia 3 rungtynes (nuo 5 rungtynių)
2. Ravdanovičius, Vladislavas Viltis (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 8 rungtynių)
3. Sevilla Sevilla, Juan Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
4. Puodžiūnas, Mindaugas Panerys (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
5. Popiera, Matas Kauno Žalgiris B (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 6 rungtynių)
6. Anisimenko, Edvinas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
7. Zlatkus, Mindaugas Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 7 rungtynių)
8. Norkevičius, Edvinas Šilas (Kazlų Rūda) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 2 rungtynių)
9. Savukynas, Simoras Hegelmann Litauen (Kaunas) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
10. Radavičius, Ramūnas Panerys (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
11. Kardokas, Markas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
12. Matuzas, Martynas Sūduva B (Marijampolė) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 1 rungtynių)
13. Dias da Silva, Nuno Miguel Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 8 rungtynių)
14. Ignatavičius, Gintas Tera (Vilnius) Praleidžia 1 rungtynes (nuo 4 rungtynių)
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Kauno Žalgiris B 7 5 2 0 +21 17
Panerys 6 5 1 0 +18 16
NFA 6 5 0 1 +15 15
Hegelmann Litauen 9 4 1 4 -2 13
Sveikata 8 3 3 2 -2 12
Sūduva B 6 2 3 1 +6 9
Viltis 8 2 1 5 -10 7
Šilas 8 1 1 6 -25 4
Jonava B 6 0 3 3 -6 3
Tera 8 0 3 5 -15 3
FK Kaunas 6 6 0 0 +23 18
Lietava 7 6 0 1 +32 18
Prienai 7 4 1 2 +8 13
Kėdainiai 7 3 0 4 +1 9
Hegelmann Litauen B 5 2 1 2 +9 7
Nevėžis B 2 2 0 0 +6 6
Garliava 7 2 0 5 -3 6
Danspin 7 2 0 5 -15 6
Parabelis 8 0 0 8 -61 0
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt