Kalendorius
Gegužė 2017
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Tvarkaraštis

2017 m. II Lyga Pietų zona

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2017-05-24 19:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Tera (Vilnius) Kauno FM
2017-05-24 19:15 NFA (Kaunas) - Viltis (Vilnius) NFA
2017-06-01 19:30 Sūduva B (Marijampolė) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Marijampolės Arvi treniruočių
2017-06-02 18:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Panerys (Vilnius) Kauno FM
2017-06-02 19:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Sveikata (Kybartai) Kazlų Rūdos
2017-06-02 20:15 Viltis (Vilnius) - Tera (Vilnius) Senvagės gimnazijos
2017-06-07 18:00 Sūduva B (Marijampolė) - Šilas (Kazlų Rūda) Marijampolės Arvi treniruočių
2017-06-08 19:00 Jonava B (Jonava) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Jonavos m.
2017-06-09 18:00 Sveikata (Kybartai) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) Kybartų
2017-06-09 20:15 Viltis (Vilnius) - Panerys (Vilnius) Senvagės gimnazijos
2017-06-12 20:00 Viltis (Vilnius) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Senvagės gimnazijos
2017-06-16 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Jonava B (Jonava) Kazlų Rūdos
2017-06-16 18:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Sūduva B (Marijampolė) Kauno FM
2017-06-16 19:30 Tera (Vilnius) - Panerys (Vilnius) Senvagės gimnazijos
2017-06-16 20:15 Viltis (Vilnius) - Sveikata (Kybartai) Senvagės gimnazijos
2017-06-17 12:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - NFA (Kaunas) NFA
2017-06-20 19:30 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Šilas (Kazlų Rūda) NFA
2017-06-21 18:00 Jonava B (Jonava) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) Jonavos m.
2017-06-21 20:00 NFA (Kaunas) - Panerys (Vilnius) NFA
2017-06-22 19:30 Sūduva B (Marijampolė) - Viltis (Vilnius) Marijampolės Arvi treniruočių
2017-06-25 20:00 Panerys (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda) LFF
2017-06-26 19:30 Tera (Vilnius) - Sūduva B (Marijampolė) Senvagės gimnazijos
2017-06-29 13:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Kauno FM
2017-06-30 20:00 Viltis (Vilnius) - Jonava B (Jonava) Senvagės gimnazijos
2017-06-30 20:00 Panerys (Vilnius) - Sveikata (Kybartai) Senvagės gimnazijos
2017-07-06 16:00 Sveikata (Kybartai) - Tera (Vilnius) Kybartų
2017-07-11 11:00 Šilas (Kazlų Rūda) - NFA (Kaunas) Kazlų Rūdos
2017-08-05 12:00 Jonava B (Jonava) - NFA (Kaunas) Jonavos m.
2017-08-24 18:00 Tera (Vilnius) - Jonava B (Jonava) Senvagės gimnazijos
2017-08-26 12:00 Sveikata (Kybartai) - NFA (Kaunas) Kybartų


2017 m. III lyga

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2017-05-29 20:00 Danspin (Raseiniai) - Lietava (Jonava) Raseinių KKSC
2017-06-01 19:30 Parabelis (Kaunas) - Garliava (Kauno rajonas) NFA
2017-06-04 13:00 Prienai (Prienai) - Danspin (Raseiniai) Prienų
2017-06-04 16:00 Lietava (Jonava) - Parabelis (Kaunas) Jonavos m.
2017-06-04 18:00 FK Kaunas (Kaunas) - Kėdainiai (Kėdainiai) NFA
2017-06-04 19:00 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Garliava (Kauno rajonas) NFA
2017-06-11 16:00 Parabelis (Kaunas) - Prienai (Prienai) NFA
2017-06-11 18:00 Danspin (Raseiniai) - FK Kaunas (Kaunas) Raseinių KKSC
2017-06-14 19:30 Kėdainiai (Kėdainiai) - Prienai (Prienai) Kėdainių m.
2017-06-15 19:30 Lietava (Jonava) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Jonavos m.
2017-06-18 18:00 FK Kaunas (Kaunas) - Parabelis (Kaunas) NFA
2017-06-19 20:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Danspin (Raseiniai) Kėdainių m.
2017-06-22 19:00 Garliava (Kauno rajonas) - Lietava (Jonava) NFA
2017-06-25 18:00 Parabelis (Kaunas) - Kėdainiai (Kėdainiai) NFA
2017-06-25 19:00 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Prienai (Prienai) NFA
2017-06-28 19:00 Prienai (Prienai) - Garliava (Kauno rajonas) Prienų
2017-06-28 20:00 Danspin (Raseiniai) - Parabelis (Kaunas) Raseinių KKSC
2017-07-02 18:00 FK Kaunas (Kaunas) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) NFA
2017-07-03 19:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Nevėžis B (Kėdainiai) Kėdainių m.
2017-07-03 20:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Danspin (Raseiniai) Kėdainių m.
2017-08-06 18:00 Lietava (Jonava) - FK Kaunas (Kaunas) Jonavos m.
2017-08-11 20:00 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Danspin (Raseiniai) NFA
2017-08-13 18:00 Garliava (Kauno rajonas) - Kėdainiai (Kėdainiai) NFA
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Kauno Žalgiris B 3 3 0 0 +16 9
Panerys 3 2 1 0 +4 7
NFA 3 2 0 1 +6 6
Viltis 3 1 1 1 +2 4
Hegelmann Litauen 3 1 1 1 -1 4
Tera 3 0 2 1 -1 2
Jonava B 3 0 2 1 -2 2
Sūduva B 3 0 2 1 -3 2
Sveikata 3 0 2 1 -5 2
Šilas 3 0 1 2 -16 1
Hegelmann Litauen B 2 2 0 0 +15 6
FK Kaunas 2 2 0 0 +3 6
Lietava 3 2 0 1 +8 6
Nevėžis B 1 1 0 0 +5 3
Kėdainiai 2 1 0 1 -4 3
Danspin 2 1 0 1 -5 3
Garliava 2 0 0 2 -2 0
Prienai 2 0 0 2 -6 0
Parabelis 2 0 0 2 -14 0
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt