Kalendorius
Rugpjūtis 2017
Pr A T K P Š S
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Tvarkaraštis

2017 m. II Lyga Pietų zona

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2017-08-24 18:00 Tera (Vilnius) - Jonava B (Jonava) Senvagės gimnazijos
2017-08-24 18:30 Šilas (Kazlų Rūda) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) Kazlų Rūdos
2017-08-25 18:00 Sveikata (Kybartai) - NFA (Kaunas) Kybartų
2017-08-27 13:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Viltis (Vilnius) Kazlų Rūdos
2017-08-30 18:30 Sūduva B (Marijampolė) - Sveikata (Kybartai) Marijampolės "Arvi" treniruočių
2017-08-30 20:00 Tera (Vilnius) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Senvagės gimnazijos
2017-08-31 18:30 Jonava B (Jonava) - Panerys (Vilnius) Jonavos m.
2017-09-03 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Panerys (Vilnius) NFA
2017-09-06 18:00 Sveikata (Kybartai) - Jonava B (Jonava) Kybartų
2017-09-09 15:00 Sveikata (Kybartai) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Kybartų m.
2017-09-09 20:00 Tera (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda) Senvagės gimnazijos
2017-09-14 18:00 Jonava B (Jonava) - Sūduva B (Marijampolė) Jonavos m.
2017-09-15 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Sveikata (Kybartai) NFA
2017-09-15 20:00 Viltis (Vilnius) - NFA (Kaunas) Senvagės gimnazijos
2017-09-17 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Panerys (Vilnius) Kazlų Rūdos
2017-09-20 18:00 NFA (Kaunas) - Jonava B (Jonava) NFA
2017-09-20 20:00 Panerys (Vilnius) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) Senvagės gimnazijos
2017-09-22 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Sūduva B (Marijampolė) NFA
2017-09-23 12:00 NFA (Kaunas) - Panerys (Vilnius) NFA
2017-09-23 20:00 Tera (Vilnius) - Viltis (Vilnius) Senvagės gimnazijos
2017-09-24 14:00 Sveikata (Kybartai) - Šilas (Kazlų Rūda) Kybartų
2017-09-27 18:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Sveikata (Kybartai) Kauno FM
2017-09-27 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Sūduva B (Marijampolė) Kazlų Rūdos
2017-09-29 20:00 Panerys (Vilnius) - Viltis (Vilnius) Senvagės gimnazijos
2017-10-04 19:00 Jonava B (Jonava) - Šilas (Kazlų Rūda) Jonavos m.
2017-10-06 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Jonava B (Jonava) NFA
2017-10-06 20:00 Panerys (Vilnius) - Tera (Vilnius) Senvagės gimnazijos
2017-10-07 14:00 Sveikata (Kybartai) - Viltis (Vilnius) Kybartų
2017-10-11 18:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Jonava B (Jonava) Kauno FM
2017-10-11 20:00 Viltis (Vilnius) - Sūduva B (Marijampolė) Senvagės gimnazijos
2017-10-14 20:00 Tera (Vilnius) - Sveikata (Kybartai) Senvagės gimnazijos
2017-10-15 13:00 Sūduva B (Marijampolė) - Viltis (Vilnius) Marijampolės "Arvi" treniruočių
2017-10-15 15:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Kazlų Rūdos
2017-10-18 19:30 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) NFA
2017-10-18 20:00 Panerys (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda) Senvagės gimnazijos
2017-10-20 20:00 Viltis (Vilnius) - Jonava B (Jonava) Senvagės gimnazijos
2017-10-21 13:00 NFA (Kaunas) - Hegelmann Litauen (Kaunas) NFA
2017-10-21 15:00 Sveikata (Kybartai) - Panerys (Vilnius) Kybartų
2017-10-22 18:00 Jonava B (Jonava) - Viltis (Vilnius) Jonavos
2017-10-23 19:00 Sūduva B (Marijampolė) - Tera (Vilnius) Marijampolės "Arvi" treniruočių
2017-10-25 19:00 NFA (Kaunas) - Šilas (Kazlų Rūda) NFA
2017-10-27 20:00 Panerys (Vilnius) - Sūduva B (Marijampolė) Senvagės gimnazijos
2017-10-28 12:00 Tera (Vilnius) - NFA (Kaunas) Senvagės gimnazijos
2017-11-04 12:00 Panerys (Vilnius) - NFA (Kaunas) Senvagės gimnazijos
2017-11-11 12:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - NFA (Kaunas) NFA


2017 m. III lyga

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2017-08-20 19:30 Parabelis (Kaunas) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) NFA aikštė
2017-08-23 19:00 Danspin (Raseiniai) - Garliava (Kauno rajonas) Raseinių KKSC
2017-08-27 18:00 Garliava (Kauno rajonas) - Parabelis (Kaunas) NFA aikštė
2017-08-27 19:00 Prienai (Prienai) - Kėdainiai (Kėdainiai) Paprienės
2017-08-27 19:00 Lietava (Jonava) - Danspin (Raseiniai) Jonavos
2017-08-27 19:30 FK Kaunas (Kaunas) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) NFA
2017-08-31 19:00 Danspin (Raseiniai) - Prienai (Prienai) Raseinių KKSC
2017-09-03 19:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - FK Kaunas (Kaunas) Kėdainių m.
2017-09-03 19:30 Parabelis (Kaunas) - Lietava (Jonava) NFA aikštė
2017-09-07 20:30 Garliava (Kauno rajonas) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) NFA
2017-09-08 19:00 Prienai (Prienai) - Parabelis (Kaunas) Paprienės
2017-09-10 17:00 Lietava (Jonava) - Nevėžis B (Kėdainiai) Jonavos
2017-09-10 18:00 FK Kaunas (Kaunas) - Danspin (Raseiniai) NFA aikštė
2017-09-13 19:00 Prienai (Prienai) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Paprienės
2017-09-15 19:00 Garliava (Kauno rajonas) - Nevėžis B (Kėdainiai) NFA aikštė
2017-09-17 17:00 Danspin (Raseiniai) - Kėdainiai (Kėdainiai) Raseinių KKSC
2017-09-17 19:00 Parabelis (Kaunas) - FK Kaunas (Kaunas) NFA aikštė
2017-09-17 19:00 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Lietava (Jonava) NFA
2017-09-20 19:00 Lietava (Jonava) - Garliava (Kauno rajonas)
2017-09-21 19:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Parabelis (Kaunas) Kėdainių m.
2017-09-24 19:00 FK Kaunas (Kaunas) - Nevėžis B (Kėdainiai) NFA aikštė
2017-09-28 19:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Lietava (Jonava) Kėdainių m.
2017-09-30 15:00 Garliava (Kauno rajonas) - Prienai (Prienai) NFA aikštė
2017-10-01 16:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Danspin (Raseiniai) Kėdainių m.
2017-10-01 19:00 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - FK Kaunas (Kaunas) NFA
2017-10-06 20:00 Parabelis (Kaunas) - Danspin (Raseiniai) NFA aikštė
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
NFA 9 8 0 1 +28 24
Kauno Žalgiris B 8 6 2 0 +22 20
Panerys 6 5 1 0 +18 16
Hegelmann Litauen 9 4 1 4 -2 13
Sveikata 8 3 3 2 -2 12
Sūduva B 9 2 3 4 +2 9
Viltis 8 2 1 5 -10 7
Jonava B 8 1 3 4 -10 6
Šilas 8 1 1 6 -25 4
Tera 9 0 3 6 -21 3
Lietava 8 7 0 1 +41 21
FK Kaunas 8 6 0 2 +9 18
Prienai 8 5 1 2 +13 16
Hegelmann Litauen B 7 4 1 2 +19 13
Kėdainiai 9 3 1 5 -3 10
Nevėžis B 3 3 0 0 +10 9
Garliava 8 2 1 5 -3 7
Danspin 8 2 0 6 -21 6
Parabelis 9 0 0 9 -65 0
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt