Kalendorius
Gegužė 2018
Pr A T K P Š S
301 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Tvarkaraštis

2018 m. II lyga Pietų zona

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2018-05-22 18:00 Jonava B (Jonava) - BFA (Vilnius) Jonavos miesto
2018-05-22 21:30 Tera (Vilnius) - Sveikata (Kybartai) Fanų
2018-05-23 19:30 Nevėžis B (Kėdainiai) - Hegelmann Litauen (Kaunas) Kėdainių miesto
2018-05-24 20:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Panerys (Vilnius) Kauno FM
2018-05-28 19:00 Sūduva B (Marijampolė) - Tera (Vilnius) Arvi arena
2018-05-30 18:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - BFA (Vilnius) Kėdainių miesto
2018-05-30 18:30 Sūduva B (Marijampolė) - FM Ateitis (Vilnius) Arvi arena
2018-05-31 00:00 Viltis (Vilnius) - Jonava B (Jonava) LFF
2018-05-31 19:30 Sveikata (Kybartai) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) Kybartų
2018-06-02 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Panerys (Vilnius) Kazlų Rūdos
2018-06-02 18:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Viltis (Vilnius) Kėdainių miesto
2018-06-05 19:00 DFK Dainava B (Alytus) - Šilas (Kazlų Rūda) Alytaus miesto
2018-06-06 18:00 Jonava B (Jonava) - Sūduva B (Marijampolė) Jonavos miesto
2018-06-06 20:00 FM Ateitis (Vilnius) - Tera (Vilnius) LFF
2018-06-07 20:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Panerys (Vilnius) NFA
2018-06-08 19:00 Sveikata (Kybartai) - DFK Dainava B (Alytus) Kybartų
2018-06-09 12:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - BFA (Vilnius) Kauno FM
2018-06-09 14:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Viltis (Vilnius) Kazlų Rūdos
2018-06-11 18:00 DFK Dainava B (Alytus) - Sūduva B (Marijampolė) Alytaus miesto
2018-06-12 19:30 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Sveikata (Kybartai) NFA
2018-06-12 20:30 BFA (Vilnius) - Panerys (Vilnius) LFF
2018-06-13 19:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - FM Ateitis (Vilnius) Kėdainių miesto
2018-06-13 19:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Kauno Žalgiris B (Kaunas) Kazlų Rūdos
2018-06-13 20:00 Tera (Vilnius) - Jonava B (Jonava) LFF
2018-06-16 19:00 DFK Dainava B (Alytus) - Tera (Vilnius) Alytaus miesto
2018-06-17 14:00 Sūduva B (Marijampolė) - Panerys (Vilnius) Arvi arena
2018-06-19 19:00 Jonava B (Jonava) - Šilas (Kazlų Rūda) Jonavos miesto
2018-06-19 19:00 Sveikata (Kybartai) - BFA (Vilnius) Kybartų
2018-06-20 19:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Nevėžis B (Kėdainiai) Kauno FM
2018-06-21 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - Sūduva B (Marijampolė) NFA
2018-06-22 19:00 Šilas (Kazlų Rūda) - FM Ateitis (Vilnius) Kazlų Rūdos
2018-06-23 14:00 Sveikata (Kybartai) - Viltis (Vilnius) Kybartų
2018-06-24 15:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Tera (Vilnius) Kėdainių miesto
2018-06-25 17:50 Viltis (Vilnius) - Sūduva B (Marijampolė) LFF
2018-06-26 20:30 BFA (Vilnius) - DFK Dainava B (Alytus) LFF
2018-06-28 19:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Tera (Vilnius) Kauno FM
2018-06-28 19:00 FM Ateitis (Vilnius) - Jonava B (Jonava) LFF
2018-06-29 19:00 DFK Dainava B (Alytus) - Viltis (Vilnius) Alytaus miesto
2018-06-30 13:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Sveikata (Kybartai) Kazlų Rūdos
2018-06-30 16:00 Nevėžis B (Kėdainiai) - Panerys (Vilnius) Kėdainių m.
2018-07-02 18:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - Sūduva B (Marijampolė) Kauno FM
2018-07-03 19:00 Hegelmann Litauen (Kaunas) - BFA (Vilnius) NFA
2018-07-04 19:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Nevėžis B (Kėdainiai) Kazlų Rūdos
2018-07-05 19:00 Sveikata (Kybartai) - FM Ateitis (Vilnius) Kybartų
2018-07-06 17:00 Sūduva B (Marijampolė) - BFA (Vilnius) Arvi arena
2018-07-10 20:30 BFA (Vilnius) - Viltis (Vilnius) LFF
2018-08-02 18:00 Kauno Žalgiris B (Kaunas) - FM Ateitis (Vilnius) Kauno FM


2018 m. III lyga

Data Laikas Rungtynės Stadionas
2018-06-02 18:00 Prienai (Prienai) - Lietava (Jonava) Birštono
2018-06-03 19:30 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Kėdainiai (Kėdainiai) NFA
2018-06-09 18:00 Prienai (Prienai) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Birštono
2018-06-10 18:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Lietava (Jonava) Kėdainių miesto
2018-06-16 18:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Prienai (Prienai) Kėdainių miesto
2018-06-17 19:30 Hegelmann Litauen B (Kaunas) - Lietava (Jonava) NFA
2018-06-20 18:00 Lietava (Jonava) - Prienai (Prienai) Jonavos miesto
2018-06-22 18:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Kėdainių miesto
2018-06-30 18:00 Lietava (Jonava) - Hegelmann Litauen B (Kaunas) Jonavos miesto
2018-06-30 18:00 Prienai (Prienai) - Kėdainiai (Kėdainiai) Birštono
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Šilas 4 4 0 0 +11 12
FM Ateitis 4 3 1 0 +8 10
Panerys 3 3 0 0 +6 9
Sveikata 4 3 0 1 +2 9
Kauno Žalgiris B 2 1 1 0 +3 4
Viltis 3 1 1 1 0 4
Nevėžis B 3 1 0 2 0 3
Hegelmann Litauen 3 1 0 2 -1 3
Sūduva B 3 1 0 2 -4 3
BFA 3 1 0 2 -6 3
DFK Dainava B 4 1 0 3 -4 3
Jonava B 4 0 1 3 -7 1
Tera 4 0 0 4 -8 0
Lietava 1 1 0 0 +2 3
Kėdainiai 1 0 0 1 -2 0
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2017 kaff.lt info@kaff.lt