30 31 1 2 3 4 5
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

UEFA Europos lygos atrankos trečiojo etapo pirmose rungtynėse „Trakai“ 2:1 nugalėjo Tetovo „Shkendia“ ekipą iš Makedonijos, tokiu būdu prieš atsakomąją dvikovą įgydami vieno įvarčio pranašumą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Maksimas Maksimovas. Plačiau

„Kauno Žalgiris“ tapo pirmąja komanda A lygos čempionate dar sykį atėmusia taškus iš čempionato lyderio Vilniaus „Žalgirio“. Antrajame rate iškovoję netikėtą pergalę, trečioje šių komandų akistatoje kauniečiai pirmavo po Mario Duque įvarčio, bet pusiausvyrą atstatė Mantas Kuklys – 1:1 (1:1). Plačiau

Liepos 29-ąją, šeštadienį, Kupiškio rajonas gyvens sportine dvasia – miesto gyventojus ir svečius kviečia pirmą kartą čia rengiamos Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato varžybos. Plačiau

Žaidėjų perėjimų lango metu Lietuvos rinktinės saugas Mindaugas Grigaravičius po pertraukos vėl grįžo į gimtinę, kur tapo svariu „Jonavos“ pastiprinimu. Nepaisant netikėto suklupimo A lygoje, klubo naujokas tikisi, kad šis sukrėtimas suteiks teigiamų emocijų.
Plačiau

Apmaudžia nesėkme UEFA Čempionų lygos kovas baigęs Vilniaus „Žalgiris“ šiek tiek pasigerino nuotaiką iškovodamas pergalę A lygoje. Pirmosiose rungtynėse po vasaros pertraukos čempionate šalies lyderis savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Plačiau

Po mėnesio pertraukos šeštadienį atsinaujino A lygos čempionato kovos. Pirmosiose 17 turo rungtynėse pergale džiaugėsi naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry - jo auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Jonavos“ komandą. Plačiau

Prieš užsidarantį vasaros perėjimų langą „Kauno Žalgiris“ savo sudėtį papildė dar dviem Lietuvos futbolininkais. Nuo šiol komandos marškinėlius vilkės Lietuvos jaunimo rinktinės puolėjas Edvinas Baniulis ir gynėjas Klimas Gusočenko. Plačiau

UEFA Europos lygos antrajame atrankos etapo "Trakai" po baudinių serijos įveikė "Norrkoping" klubą iš Švedijos ir šventė didžiausią pergalę klubo istorijoje bei kelialapį tolyn. Plačiau

Marijampolės "Sūduva" nepaisant nesėkmės atsakomosiose rungtynėse pranoko "Liepaja" klubą bendru rezultatu 2:1 ir žengė į trečią UEFA Europos lygos atrankos etapą. Plačiau

Linksmakalnyje vyko tradicinis mėgėjų futbolo turnyras kuriame šiemet dalyvavo 5-ios komandos. Šeimininkų – Linksmakalnio SK, Marijampolės Eurostandartas, Garliavos FK Mėgėjai, Veiverių FK Pozityvūs ir VšĮ Sugrįžimas. Plačiau