26 27 28 29 30 1 2
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Antradienį Lietuvos futbolo federacijos būstinėje Vilniuje buvo ištraukti 2017 metų LFF taurės pirmojo etapo burtai, kurie suvedė 24 komandas į 12 porų. Dar 12 klubų į kitą etapą pateko burtų keliu. Plačiau

Dvi komandos, Utenos „Utenis“ ir „Kauno Žalgiris“, sezoną A lygoje pradėjo tik nuo II-ojo turo, todėl šiandien susitiko tam, kad sužaistų rungtynių skaičiumi pasivytų visas kolegas ir užpildytų turnyrinės lentelės spragas. Po atkaklios kovos, antrajame kėlinyje „Uteniui“ pavyko pelnyti įvartį ir rezultatu 1:0 (0:0) išplėšti antrąją pergalę pirmenybėse. Plačiau

Priimti sprendimai dėl būsimų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos dalyvių – šį sezoną Vakarų zonoje ruošiasi žaisti 9, o Pietų zonoje – 10 ekipų. Komandos, norinčios dalyvauti II lygos pirmenybėse dalyvavo licencijavimo procese. Pirmajame sprendimų priėmimo etape prieš savaitę licencijas gavo po 7 komandas iš Vakarų ir Pietų zonos pirmenybėse pretenduojančių dalyvauti ekipų. Plačiau

Kauno „Stumbro B“ futbolininkai penktadienį sužaidė dar vienas solidžias rungtynes LFF Pirmoje lygoje, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido įvartį ir leido ambicijų nestokojančiam „Panevėžiui“ iškovoti tašką – 1:1 (0:0). Plačiau

Rezultatyvi rungtynių pradžia ir vienas po kito į vartus skrieję įvarčiai. Po atkaklios kovos Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (2:1) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir išlieka vienintele komanda, šį sezoną nepatyrusia pralaimėjimų A lygos pirmenybėse. Vos apšilę ir susipažinę su aikšte, „Kauno Žalgirio“ žaidėjai sukūrė intrigą: po puikaus Aurimo Raginio perdavimo, 8–ąją minutę įvartį įmušė Ernestas Mickevičius. Plačiau

Ketvirtadienį vykusiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto posėdyje LFF prezidentas Edvinas Eimontas pranešė apie savo atsistatydinimą. LFF prezidentas teigė iš savo pareigų pasitraukiantis dėl asmeninių priežasčių. „Tikiu veiklos tęstinumu ir tuo, jog toliau bus vykdomos pradėtos struktūrinės reformos“, - komiteto nariams sakė E. Eimontas. Plačiau

Po V turų 12 taškų turėjęs „Žalgiris“ šįvakar sąskaitą papildė dar trimis. A lygos lyderiai Kaune 1:3 (0:1) palaužė vietos „Stumbrą“ ir toliau puikuojasi turnyrinės lentelės viršuje. 4–ąją minutę svečiai surengė aštrų išpuolį dešiniuoju kraštu. Po Serge’o Nyuiadzi perdavimo kaire koja vienu lietimu mušė Darvydas Šernas. Šį kartą – arti virpsto. Plačiau

Klaipėdos „Atlanto“ legionieriai Andrejus Paniukovas ir Olegas Dmitrijevas įsirašė savo pavardes į statistikos protokolą, o uostamiesčio ekipa – dar tris taškus A lygos čempionate. Klaipėdiečiai svečiuose 2:0 (1:0) įveikė „Jonavą“ ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą, aplenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“. Plačiau

Jau šį trečiadienį Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione 18 val. Kauno „Stumbras“ A lygos 6-ojo turo rungtynėse priims Vilniaus „Žalgirį“ ir sieks pirmosios pergalės. Šis mačas bus išskirtinis šalies čempiono „Stumbro“ klubui paskolintiems Dominykui Barauskui ir Danieliui Romanovskiui bei pilnateisiu „Stumbro“ nariu jau tapusiam Aldui Korsakui. Plačiau

„Jonava“ ruošiasi kovai su dar vienu turnyrinės lentelės lyderiu. A lygos šeštame ture jonaviškiai savo stadione susitiks su Klaipėdos „Atlantu“, o komandos treneris Mindaugas Čepas sako, kad jo ekipa stengsis rodyti atakuojantį futbolą. Plačiau