30 31 1 2 3 4 5
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Lietuvos nacionalinė rinktinė antrą kartą iš eilės garbingai pasipriešino pasaulio čempionams. Dvikovoje su Ispanijos rinktine lietuviai namuose buvo išlyginę rezultatą po gražaus Mariaus Stankevičiaus įvarčio, tačiau vis tik turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 1:3... Plačiau

Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinė draugiškose rungtynėse pirmadienį Pinske rezultatu 2:0 įveikė Baltarusijos bendraamžius. Abu įvarčius lietuviams skirtinguose kėliniuose pelnė Tadas Eliošius. „Komanda padarė išvadas po praėjusių rungtynių ir šį kartą repeticija pavyko“... Plačiau

Pirmadienį prieš artėjančias EURO 2012 atrankos rungtynes tarp Lietuvos ir Ispanijos nacionalinių futbolo rinktinių treneriai bei žaidėjai pasidalijo mintimis spaudos konferencijose... Plačiau

Lietuvos nacionalinė rinktinė surengė pergalingą repeticiją prieš rungtynes su Ispanija. Draugiškose rungtynėse Kaune lietuviai 2:0 nugalėjo kaimynę Lenkijos rinktinę, kuri mūsų šalyje viešėjo pirmą kartą. Įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė saugai Saulius Mikoliūnas ir Edgaras Česnauskis... Plačiau

Lietuvos ir Lenkijos nacionalinės futbolo rinktinės ketvirtadienio vakare surengė paskutines treniruotes prieš penktadienio tarpusavio draugiškas rungtynes.Spaudos konferencijoje lenkų treneris Francišekas Smuda pažymėjo, kad neatsižvelgs į dvikovos statusąir ruošiasi kovoti... Plačiau

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė draugiškose rungtynėse Kaune minimaliu rezultatu 1:2 nusileido kaimynams iš Latvijos. Po įvartį pirmajame ir antrajame kėliniuose pelnė latvių puolėjas iš Lubino „Zaglebie“ klubo Denisas Rakelis, o Lietuvos rinktinės gretose nuo 11 metrų žymos pasižymėjo.... Plačiau

Ketvirtadienį draugiškose rungtynėse Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione,16 val. susitiks Lietuvos ir Latvijos jaunimo (U-21) futbolo rinktinės. Abi komandos išbandys jėgas tarpusavyje ruošiantis Europos čempionato atrankos kovoms... Plačiau

Lietuvos futbolo teisėjai penktus metus iš eilės stovyklavo Turkijoje. Šiemet į Beleko kurortą dviem grupėmis vėl vyko 36 geriausi šalies arbitrai. Galutiniame pasiruošimo sezonui etape Lietuvos arbitrai teisėjavo 33 rungtynes. “Stovykla tikrai pavyko... Plačiau

Lietuvos nacionalinė rinktinė pradėjo treniruočių stovyklą prieš artėjančias draugiškas rungtynes su Lenkija ir EURO 2012 atrankos dvikovą su Europos ir pasaulio čempione Ispanija. „Jau po pirmųjų treniruočių žaidėjai maloniai nustebino - visi labai stengiasi", - džiaugėsi rinktinės... Plačiau

UEFA EURO 2012 atrankos rungtynėms su Lietuva ir Čekija Ispanijos futbolo rinktinės strategas Vicente del Bosque pakvietė 20 iš 23 žaidėjų, kurie pernai Pietų Afrikos Respublikoje tapo planetos čempionais...