28 29 30 31 1 2 3
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Apmaudžia nesėkme UEFA Čempionų lygos kovas baigęs Vilniaus „Žalgiris“ šiek tiek pasigerino nuotaiką iškovodamas pergalę A lygoje. Pirmosiose rungtynėse po vasaros pertraukos čempionate šalies lyderis savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Plačiau

Po mėnesio pertraukos šeštadienį atsinaujino A lygos čempionato kovos. Pirmosiose 17 turo rungtynėse pergale džiaugėsi naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry - jo auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Jonavos“ komandą. Plačiau

Prieš užsidarantį vasaros perėjimų langą „Kauno Žalgiris“ savo sudėtį papildė dar dviem Lietuvos futbolininkais. Nuo šiol komandos marškinėlius vilkės Lietuvos jaunimo rinktinės puolėjas Edvinas Baniulis ir gynėjas Klimas Gusočenko. Plačiau

UEFA Europos lygos antrajame atrankos etapo "Trakai" po baudinių serijos įveikė "Norrkoping" klubą iš Švedijos ir šventė didžiausią pergalę klubo istorijoje bei kelialapį tolyn. Plačiau

Marijampolės "Sūduva" nepaisant nesėkmės atsakomosiose rungtynėse pranoko "Liepaja" klubą bendru rezultatu 2:1 ir žengė į trečią UEFA Europos lygos atrankos etapą. Plačiau

Linksmakalnyje vyko tradicinis mėgėjų futbolo turnyras kuriame šiemet dalyvavo 5-ios komandos. Šeimininkų – Linksmakalnio SK, Marijampolės Eurostandartas, Garliavos FK Mėgėjai, Veiverių FK Pozityvūs ir VšĮ Sugrįžimas. Plačiau

„Kauno Žalgirio“ futbolininkams pirmą kartą vadovaus užsienietis. Klubas vyriausiojo trenerio postą patikėjo specialistui iš Š. Airijos Johnatanui McKinstry. Sekmadienį 32-ejų metų sulaukęs J. McKinstry su Kaunu, klubu ir komanda susipažinęs jau anksčiau. Plačiau

Kauno „Stumbro“ futbolo klubas ir toliau stiprinasi vasaros perėjimų lango metu. Komanda sukirto rankomis su 21-erių metų futbolininku iš Pietų Afrikos Respublikos Jaisenu Cliffordu. Plačiau

Vilniaus "Žalgiriui" ketvirtasis iš eilės mėginimas peržengti UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo barjerą buvo nesėkmingas. Nors žalgiriečiai Razgrade pirmi pramušė „Ludogorets“ gynybą, bet Bulgarijos čempionai atsakė keturiais tiksliais smūgiais ir, iškovoję pergalę 4:1 (1:1), pratęsė kovą prestižiniame turnyre. Plačiau

Kauno Žalgirio“ klube rungtyniaus gerai Lietuvos futbolo gerbėjams pažįstamas veidas. Iš „Trakų“ ekipos atvyksta 27-erių metų puolėjas Lukas Kochanauskas. Plačiau