25 26 27 28 29 30 31
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Po papildomų rungtynių – Kėdainių „Nevėžio“ B komandos triumfas Kauno apskrities pirmenybėse

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) III lygos Kauno apskrities pirmenybėse intriga baigta. Lapkričio 14 dienos vakarą, Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione, papildomose rungtynėse dėl nugalėtojo vardo jaunieji Kėdainių „Nevėžio“ B futbolininkai 3:1 pranoko labiau patyrusius Jonavos „Lietavos“ žaidėjus.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas beveik su teisėjo švilpuku paskelbusiu pirmojo kėlinio pabaigą. Technišku smūgiu pasižymėjo „Nevėžio“ B saugas Martynas Vasiliauskas.

Dar du įvarčius nugalėtojai pelnė iškart po pertraukos – pasižymėjo Evaldas Kugys ir savo 23-ąjį įvartį pirmenybėse pelnė rezultatyvusis gynėjas Karolis Rukuiža.

Be atsako neliko ir „Lietavos“ atstovai. Savo įvartį pasiekė ir rezultatyviausias varžybų žaidėjas – Gvidas Juška. Tai buvo 27-asis Jonavos komandos puolėjo įvartis.

Po rungtynių komandoms taures įteikė KAFF prezidentas Sergejus Slyva ir KAFF Viceprezidentas Romas Pikčilingis.

2017 m. KAFF sezono apdovanojimai ir geriausių žaidėjų pagerbimas įvyks gruodžio 15 dieną.

Rungtynių statistika

Nevėžis B (Kėdainiai) – Lietava (Jonava) 3:1 (1:0)
Kaunas, NFA stadionas
Teisėjas – M. Pomeckis (Panevėžys)
Įvarčiai: 45 min. M. Vasiliauskas, 51 min. E. Kugys, 53 min. K. Rukuiža (Nevėžis B); 68 min. G. Juška (Lietava)
Įspėtas: 57 min. M. Stankevičius (Lietava)