<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

Lietuvis Futsal taurės pusfinalyje - dvi Kauno apskrities komandos

Lietuvos Futsal taurės turnyre sužaistos ketvirtojo etapo kovos. Į kitą etapą žengė dvi žemesnių lygų komandos iš Telšių ir Jonavos.

Telšių „Byggvito“ pelnė net šešis įvarčius be atsako po pertraukos ir eliminavo Futsal A lygos komandą Kauno „Arsenalą“, o Jonavos „Vikingai“ svečiuose dvikovoje prieš Akmenę antrajame kėlinyje panaikino dviejų įvarčių deficitą ir nugalėjo 3:2.

Be vargo į kitą etapą pateko vienas Futsal A lygos lyderių Kauno „Vytis“, o Mažeikių „VIP“ Šiauliuose po atkaklios kovos nugalėjo tik baudinių serijoje.

Šiandien ištraukus pusfinalio burtus paaiškėjo, jog Jonavos "Vikingai" namuose priims Telšių "Byggvito", o Kauno "Vytis" taip pat savo aikštėje susikaus su Mažeikių "VIP" futbolininkais.