Kalendorius
Kovas 2019
Pr A T K P Š S
252627281 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

102 komandos ir virš 1500 jaunųjų futbolininkų - "STIHL CUP 2018" turnyre Marijampolėje

Metų pabaigoje, Marijampolės futbolo manieže, tradiciškai vyksta tarptautiniai vaikų futbolo turnyrai kuriuos organizuoja STIHL futbolo akademija.

Šįmet turnyras startavo jauniausiųjų U-6 grupės varžybomis (2012 m.g.) o finišuos gruodžio 23 dieną, kai rungtyniaus vyriausieji U-15 (2004 m.g.) futbolininkai.

"STIHL CUP 2018" turnyre dalyvauti užsiregistravo 102 komandos, kurioms atstovaus 1532 jaunieji futbolininkai!

"Kaip jau tapo įprasta tai vaikų futbolo komandos iš visos Lietuvos taip pat svečiai iš Lenkijos ir Rusijos. Jau įvykusiose U-6,U-7,U-8,U-9,U-10,U-11 turnyruose nugalėtojų vardus iškovojo Lietuvos komandos, skirtingai nei pernai kai dominavo komandos iš Lenkijos." - pasakojo turnyro vyr. teisėjas D.Lastauskas.

"STIHL CUP 2018" turnyrinės lentelės:

U-6 (2012 m.g) - 1.Audra (Vilnius) 2.Dainava (Alytus) 3.Ateitis (Vilnius) 4.BFA (Vilnius) 5.Champions (Balstogė) 6.Sūduva (Marijampolė) 7.Girionys (Kauno raj.) 8.Ateitis 2 (Vilnius) 9.Dainava 2 (Alytus) 10.Sūduva 2 (Marijampolė) 11. AMP (Balstogė) 12.Sūduva 3 (Marijampolė) 13.BFA 2 (Vilnius) 14.BFA 3 (Vilnius)

U-7 (2011 m.g.) - 1.BFA (Vilnius) 2.AMP (Balstogė) 3.Wigry (Suvalkai) 4.BSVA FA (Trakai) 5.Girionys (Kauno raj.) 6. Sūduva (Marijampolė) 7.KFA (Klaipėda) 8.Sveikata (Kybartai) 9.Tauras (Kaunas) 10.FK (Pabradė) 11.AMP 2 (Balstogė) 12.Žaibas (Vilnius) 13.KFA 2 (Klaipėda) 14.Sūduva 2 (Marijampolė) 15.Geležinis Vilkas (Vilnius) 16.BFA 2 (Vilnius).

U-8 (2010 m.g.) - 1.Ateitis (Vilnius)  2.Jagellonia (Balstogė) 3.Audra (Vilnius) 4.Granitas (Vilnius) 5.Ateitis 2 (Vilnius) 6.Margiris (Vilnius) 7.Žalgirietis (Vilnius) 8.Tauras 2 (Kaunas) 9.Tauras (Kaunas) 10.FK (Garliava) 11.AMP (Balstogė) 12.FA (Šiauliai) 13.Geležinis Vilkas (Vilnius) 14.Champions (Balstogė) 15.Olimpas (Kaunas) 16.Sūduva (Marijampolė)

U-9 (2009 m.g.) - 1.Dainava (Alytus) 2.Rona03 (Elkas) 3.KFA (Klaipėda) 4.Audra (Vilnius) 5.Wigry (Suvalkai) 6.Tauras (Kaunas) 7.FA (Šiauliai) 8.Žaibas (Vilnius) 9.Žalgirietis (Vilnius) 10.Sūduva (Marijampolė) 11.TFA Milanas (Vilnius) 12.Geležinis Vilkas (Vilnius) 13.AMP (Balstogė) 14.Margiris (Vilnius) 15.Granitas (Vilnius) 16.Wigry 2 (Suvalkai)

U-10 (2008 m.g.) - 1.Granitas (Vilnius) 2.Wigry (Suvalkai) 3.FM (Klaipėda) 4.FK (Garliava) 5.Talent (Balstogė), 6.BFA (Vilnius) 7.Geležinis Vilkas (Vilnius) 8.Sūduva (Marijampolė) 9.Wigry (Suvalkai) 10.Džiugas (Telšiai) 11.Sūduva 2 (Marijampolė) 12.Vytis (Vilnius) 13.Švyturys (Klaipėda) 14.BFA 2 (Vilnius) 15.Robona (Vilnius) 16.Dzūkija (Alytus)

U-11 (2007 m.g.) - 1.Geležinis Vilkas (Vilnius) 2.Granitas (Vilnius) 3.Sūduva (Marijampolė) 4.Talent (Balstogė) 5.Tauras (Kaunas) 6.FM (Klaipėda) 7.Wigry (Suvalkai) 8.Wigry 2 (Suvalkai) 9.Talent 2 (Balstogė) 10.Rona03 (Elkas) 11.BSVA FA (Trakai) 12.FK (Pabradė) 13.AP MAMRY (Gizycko) 14.Sūduva 2 (Marijampolė) 15. Tauras 2 (Kaunas) 16.Ateitis (Vilnius)

Informacija - STIHL futbolo akademija
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Hegelmann Litauen 25 20 2 3 +59 62
Šilas 25 19 2 4 +36 59
Sveikata 24 17 1 6 +38 52
Nevėžis B 24 13 1 10 +24 40
Viltis 24 10 6 8 +8 36
Sūduva B 24 11 2 11 +21 35
FM Ateitis 24 10 4 10 +14 34
BFA 24 10 2 12 -12 32
Kauno Žalgiris B 24 8 4 12 -13 28
Jonava B 24 6 6 12 -23 24
DFK Dainava B 24 6 2 16 -13 20
Panerys 24 6 0 18 -106 18
Tera 24 4 2 18 -33 14
Kėdainiai 12 8 2 2 +25 26
Lietava 12 6 1 5 +5 19
Prienai 12 4 1 7 -14 13
Hegelmann Litauen B 12 3 2 7 -16 11
Arsenalas 8 7 0 1 +14 21
Virpstas 8 4 1 3 -4 13
Kauno Žalgiris B 8 2 0 5 -4 8
Kazlų Rūda 8 2 0 6 -6 6
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2018 kaff.lt info@kaff.lt