<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

LFF II lygos Pietų zonos sezonas pabaigtas: sidabras - "Paneriui", bronza - "Kauno Žalgiriui" B

Vakar oficialiai pasibaigė 2017 metų Lietuvos futbolo federacijos II lygos Pietų zonos sezonas. Jau anksčiau nugalėtojų titulą užsitikrinusi ir teisę Pirmoje lygoje įgijusi rungtyniauti Nacionalinės futbolo akademijos komanda po atkaklios kovos 3:2 įveikė trečioje vietoje turnyre likusią „Kauno Žalgirio“ B ekipą.

Sidabro medaliai pirmenybėse atiteko atsikūriančiai Vilniaus „Panerio“ ekipai. Ji nuo nugalėtojų atsiliko 10 taškų,o trečioje vietoje likusią „Kauno Žalgirio“ B komandą aplenkė vienu taškeliu.

Ketvirti pirmenybėse liko Marijampolės „Sūduvos“ B futbolininkai, tiek pat taškų surinkę, bet blogesnį tarpusavio rungtynių santykį turėjusi Kybartų „Sveikata“ liko penktoje vietoje.
Šeštoji vieta pirmenybėse atiteko Kauno „Hegelmann Litauen“ klubui, septinti liko Vilniaus „Viltis“.

Aštunti LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse finišavo „Jonava“ dubleriai. Jie dviem taškais aplenkė devintoje vietoje likusią Vilniaus „Terą“ ir paskutinę vietą užėmusią Kazlų Rūdos „Šilas“ komandą.

Rungtynių statistika

Kauno Žalgiris B – NFA (Kaunas) 2:3 (0:2)
NFA stadionas, Kaunas
Įvarčiai: 50 min. I. Maleckas, 60 min. A. Raginis – iš 11 m.b. (Kauno Žalgiris B); 22 min. V. Paulauskas, 41 min. R. Ratkevičius, 92 min. M. Vareika (NFA)
Įspėti: 7 min. P. Fiodorovas, 9 min. L. Veščiūnas, 45 min. E. Mickevičius, 90 min. D. Šinkūnas, 90 min. I. Maleckas (Kauno Žalgiris B); 57 min. E. Mockus, 65 min. L. Jakavičius, 70 min. A. Paura (NFA)
Pašalintas: 70 min. E. Navickas (Kauno Žalgiris B)