27 28 29 30 1 2 3
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai

V. Kizlos tradicinį atminimo turnyrą laimėjo futbolo mėgėjai iš Kauno "Fenikso" komandos

Šeštadienį įvyko jau tradiciniu tapęs 7x7 futbolo turnyras Vladui Kizlai atminti. Šiais metais aštuonios komandos kovojo dėl Didžiosios ir Mažosios taurių.

Daugiau turnyro nuotraukų

Nacionalinės futbolo akademijos aikštėje vyko nuožmi kova, o žiūrovai buvo apdovanoti gausiomis 9 m. baudinių serijomis.

Mažąją taurę iškovojo “Vandens linija”, rezultatu 4:0 nugalėjusi Petrašiūnų septynetą, o bronza pasidabino Eiguliai, kurie 3:2 nukovė paskutinių dviejų turnyrų nugalėtojus “Nadruvį”.

Dėl didžiosios taurės bronzos, gana lengvai “Siekis” nugalėjo “Extreemus”, rungtynės baigėsi rezultatu 5:1.

Dėl geriausios turnyro komandos vardo susikovė “Feniksas” bei “Black 7”. Čia savo jėgą pademonstravo “Fenikso” ekipa, kuri laimėjo rezultatu 3:0.

“Fenikso” vyrai viso turnyro metu įmušė net 14 ir nepraleido nei vieno įvarčio!

Organizatoriai po turnyro dėkojo dalyviams ir žiūrovams, teisėjams Mantui ir Daliui, Algirdui už paramą, Vytautui už media, Dariui už transportą, Spurginei už karštas spurgas, Akvilei už foto, Giedrei ir Ramunei už pagalbą turnyro metu!