Kalendorius
Sausis 2019
Pr A T K P Š S
311 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
<< < -- > >>
Paieška
Informaciniai rėmėjai
Nacionalinės futbolo akademijos stadionas (NFA)

Trumpa info:  Nacionalinės futbolo akademijos dirbtinės dangos stadionas-aikštė atitinkanti visus tarptautinius reikalavimus. Aikštė, kurios statyba finansavo FIFA iš "Goal" paramos fondo yra gausiai užimta viso futbolo sezono metu. Čia vyksta Lietuvos futbolo federacijos II lygos pietų zonos ir III lygos Kauno apskrities pirmenybės, kiekvieną dieną treniruojasi NFA auklėtiniai, vyksta "Ežiogolo" turnyrai ir organizuojami kasmetiniai šeimų futbolo turnyrai. Stadionas yra kruopščiai prižiūrimas ir tvarkomas, keičiama dirbtinė danga. Aikštė buvo įrengta 2002 metais.
Infrastruktūra: NFA stadiono persirengimo kambariai ir dušai yra geriausios kokybės su masažo stalais. Čia sudarytos geriausios sąlygos ir komandoms ir teisėjams.
Adresas:  Kaunas, Aušros g. 42 b (Prie lengvosios atletikos ir futbolo maniežų.)


"Inkaro" stadionas

Trumpa info:  Kauno "Inkaro" stadionas kažkada buvęs prestižiniu, šiuo metu daug dėmesio nesulaukia ir ne iš toli neprimena to didingo stadiono, kur savo pergalęs skindavo Kauno "Inkaro" komanda. Dabar "Inkaro" stadione, kuris priklauso privatiems asmenims savo rungtynes žaidžia ir treniruojasi III lygos Kauno apskrities A diviziono komanda FK "Švaitas", taip pat čia susitikimus organizuoja Kauno futbolo veteranai bei įvairaus amžiaus jaunimo rinktinės. Stadione individualių vietų žiūrovams nėra, o vietoj to stūkso seni seni betono blokai. Aikštės veja yra patrauklios būkles tik vietose galima pastebėti nelygumų.
Infrastruktūra: Šiame stadione įtaisius plastikines, individualias kėdutes, rungtynes galėtų stebėti nemažas žiūrovų būrys. Šiuo metu sirgaliai stebi komandų susitikimus sedėdami tiesiog ant cementinių blokų ar apšiurusių suoliukų. Persirengimo kambariai patenkinamos būklės, kartais nėbūna vandens.
Adresas:  Kaunas, Snaigių g. 4


Kauno Futbolo mokyklos aikštė

Trumpa info:  Kauno futbolo mokyklai priklausantis aikščių kompleksas yra įsikūręs Vilijampolėje, Neries upės pakrantėje. Dar šis aikštynas yra vadinamas tiesiog: "Neries krantine". Čia galima aptikti vieną puikiai prižiūrimą aikštę ir kelias apleistas smėlio aikštes. Rungtynes šioje aikštėje žaidžia II lygos pietų zonos komanda Kauno "FM-Spyris", taip pat čia treniruojasi bei savo rungtynes žaidžia įvairaus amžiaus Kauno rinktinės. Neseniai šiuos aikštynus aptvėrė tvora, turbūt bus tikimasi apželdinti ir likusias aikštes ir padaryti šią vietą itin patrauklia futbolui.


Adresas: Kaunas, Neries krantinė 7 bRaseinių kūno kultūros ir sporto centro stadionas

Trumpa info:  Pagrindinis Raseinių miesto stadionas, prižiūrimas miesto savivaldybės ir priklausantis Raseinių kūno kultūros ir sporto centrui yra įsikūręs miesto pakraštyje. Daugiau nei vidutiniškos būklės stadiono veja yra tinkama žaisti futbolui. Šiame stadione jau daugiau nei keleri metai savo namų rungtynes žaidžia LFF III lygos Kauno apskrities B diviziono komanda - Raseinių "Statyba-Danspin". Stadione šiuo metu rungtynes gali stebėti apie 1500 žiūrovų.
Infrastruktūra: Žiūrovams šis stadionas, stebėti rungtynes, turbūt yra pats patogiausias, deja jų čia susirenka itin mažai. Persirengimo kambariai yra vidutiniškos būklės. Karštas vanduo yra.
Adresas: Raseiniai, Vilniaus g. 11


Kėdainių centrinio stadiono aikštė

Trumpa info:  Kėdainių miesto centrinis stadionas šiuo metu yra rekonstruojamas. Po visų atliktų darbų stadione planuojama, kad rungtynes galės stebėti 3500 žiūrovų. Šiame stadione metus iš metų rungtyniauja dvi Kėdainių miesto komandos: FK "Nevėžis" ir FK "Lifosa".  Visai šalia stadiono yra jo aikštė, kur šiuo metu treniruojasi ir rungtynes žaidžia ta pati Kėdainių "Lifosa", bei KAFF B diviziono debiutantai Kėdainių jaunimo rinktinė "Nevėžis-2. Aikštė yra neblogos kokybės, pakankamai lygi.
Infrastruktūra: Kadangi tai yra pagrindinio stadiono aikštė, tai persirengimo kambariai yra įrengti Kėdainių centrinio stadiono patalpose. Šiuo metu, ten vyksta statybų darbai, taigi persirengimo kambarių būklė nėra tokia gera. Dušai prastos būklės. Karšto vandens nėra. Sėdimų vietų žiūrovams įrengta nedaug.
Adresas:
Kėdainiai, J.Basanavičiaus g. 1


Jurbarko miesto centrinis stadionas

Trumpa info:  Jurbarko miesto centrinis stadionas yra dar žinomas kaip Regbio stadionas.  Būtent šitame stadione vyksta Lietuvos regbio čempionatas. Preitais metais šiame stadione savo rungtynes žaidė Lietuvos nacionalinė regbio rinktinė. Šiais metais Jurbarko centriniame stadione "karaliauja" KAFF B diviziono komanda - Jurbarko "Mituva". Stadiono veja yra itin atidžiai prižiūrima, todėl yra pakankamai patrauklios būklės lyginant su kitų miestelių stadionais.
Infrastruktūra: Jurbarko stadione sudarytos pakankamos sąlygos atvykusiai svečių komandai. Yra persirengimo kambariai ir dušai. Karštas vanduo taip pat yra. Žiūrovams sėdimų vietų nėra daug. Sustatytos kelios eilės suolų.
Adresas: Jurbarkas, Vytauto Didžiojo g. 35 a


Birštono gimnazijos stadionas

Trumpa info:  Šis stadionas, kuriame šį sezoną žaidžia LFF III lygos KAFF B diviziono komanda "VDU-Birštonas", priklauso Birštono gimnazijai. Tai stadionas, kuriame vyksta visi lauko sporto renginiai ir varžybos, rengiamos sporto šventės. Stadiono danga - natūrali veja. Stadionas yra neblogai prižiūrimas ir yra pakankamai geros būklės. Rungtynes ant medinių suolų gali stebėti apie 500 žiūrovų.
Infrastruktūra: Šiame stadione yra padėtas pamatas įrengti individualias kėdutes žiūrovams. Šiuo metu tai yra cemento blokai su mediniais suolais. Komandų persirengimo kambariai yra geros būklės, tik trūksta daugiau dušo kabinų. Karštas vanduo yra.
Adresas: Birštonas, Kęstučio g. 29

Karmėlavos stadionas

Trumpa info:
Karmėlavos miestelio pagrindinis stadionas priklauso Balio Buračo vidurinei mokyklai. Šiame stadione jau kelerius metus žaidžia KAFF B diviziono komanda - Karmėlavos "Neris". Taip pat čia savo varžybas organizuoja to paties pavadinimo veteranų lygos komanda. Stadiono išmatavimai yra tipinio mokyklos stadiono, todėl kai kurioms komandoms sunku priprasti jame žaisti. Aikštė vietomis ypač nelygi.
Infrastruktūra: Šiame stadione žiūrovai neras nei vienos patogios vietos atsisėsti. Patogiausias būdas stebėti rungtynės - pro automobilio langą. Rūbinių teisėjams ir komandoms taip pat nėra.

Adresas: Kaunas, Karmėlavos miestelis, Vilniaus g. 67


Savo pasiūlymus dėl stadionų ir aikščių aprašymų, bei jei žinote daugiau apie juos arba galite patikslinti pateikta informaciją, prašome rašyti el. paštu: valdas@kaff.lt
Prisiminti
Registruotis
Pamiršau slaptažodį
Hegelmann Litauen 25 20 2 3 +59 62
Šilas 25 19 2 4 +36 59
Sveikata 24 17 1 6 +38 52
Nevėžis B 24 13 1 10 +24 40
Viltis 24 10 6 8 +8 36
Sūduva B 24 11 2 11 +21 35
FM Ateitis 24 10 4 10 +14 34
BFA 24 10 2 12 -12 32
Kauno Žalgiris B 24 8 4 12 -13 28
Jonava B 24 6 6 12 -23 24
DFK Dainava B 24 6 2 16 -13 20
Panerys 24 6 0 18 -106 18
Tera 24 4 2 18 -33 14
Kėdainiai 12 8 2 2 +25 26
Lietava 12 6 1 5 +5 19
Prienai 12 4 1 7 -14 13
Hegelmann Litauen B 12 3 2 7 -16 11
Arsenalas 2 2 0 0 +2 6
Kauno Žalgiris B 4 1 0 2 -2 5
Virpstas 3 1 1 1 +2 4
Kazlų Rūda 3 1 0 2 -2 3
Kauno apskrities futbolo federacija. Visos teisės saugomos įstatymų. 2007-2018 kaff.lt info@kaff.lt